Gek op stippen
Kom stippen en vind de verborgen kunstenaar in jezelf bij bibliotheek Beek-Ubbergen.
Ben jij ook zo gek op stippen? Dan is deze activiteit in bibliotheek Beek-Ubbergen iets voor jou! Duik samen met Rianne van Kameleon Club in de kleurrijke wereld van de Japanse kunstenares Yayoi Kusama. Ze is beroemd geworden door haar liefde voor stippen en maakt de mooiste schilderijen, beelden en zelfs mode, allemaal bedekt met stippen!
Over het kleien en stippen
Tijdens dit gezellige uitje lees Rianne een verhaal voor over Kusama’s leven en haar kunstwerken, terwijl je naar haar kleurrijke stippenuniversum kijkt. Na het verhaal ga jij zelf aan de slag! Je maakt een kunstwerk van klei, uiteraard vol met stippen, net als de beroemde kunstenaar zelf. Wie weet ontdek jij wel een verborgen stippenkunstenaar in jezelf!
Kom mee en laat je inspireren door Kusama’s kleurrijke wereld! Klik op de roze button voor meer informatie.
Een hapje eten in Nijmegen? Kijk op onze uit-eten pagina!
Data:
- donderdag 13 februari 2025 Zet in mijn agenda
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
De Bibliotheek-Ubbergen
Roerdompstraat 6G
6573 BH Beek-Ubbergen
Toon op kaart
Lijstjes voor Nijmegen
Meer inspiratie
Takkenweek aan het Waalstrand
Een ruige buitenspeelweek vol hutten, vuur en strandavonturen bij het Dijkmagazijn in Beuningen.
Kinderpodcast Professor Proef
Kinderen stellen de vragen, wetenschappers antwoorden in deze kinderpodcast van Radboud Universiteit.
Workshop Stop-Motion filmpje maken
Maak je eigen filmpje bij Bibliotheek Wijchen en ga creatief aan de slag met iPads en green screen.Blogs & inspiratie
Alle blogs
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
8x zwemplekjes en strandjes in regio Nijmegen
Wat is er nu lekkerder dan een verfrissende duik op een warme dag? Wij hebben de leukste strandjes en zwemplekjes in Nijmegen en omgeving voor je op een rijtje gezet. Plonsen maar!
Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!
Zes weken zomervakantie! 🌞 Een heerlijke tijd om lekker neer te ploffen en weg te dromen met een goed boek. Met deze favoriete kinderboeken vliegt de vakantie voorbij. Wij konden niet wachten om ze open te slaan!