
Heerlijkheid Beek
Wandelen en spelen in de natuur! Dat kan allemaal in dit prachtige gebied in Beek bij Nijmegen!
Op de steile heuvelrand tussen Beek en Berg en Dal, ten oosten van Nijmegen, ligt dit prachtige natuurgebied met een grote afwisseling: de Heerlijkheid Beek. De hoogteverschillen zijn bijna on-Nederlands en je voelt je echt een beetje op vakantie hier.
Kabouterroute
Speciaal voor de kinderen is er o.a. een hele leuke kabouter wandelroute. Tijdens deze ontdekkingstocht gaan kinderen op zoek naar kabouters die in het bos wonen. Zij hebben zich verstopt in paddenstoelen, maar ook in de allerdikste en oudste boom van Nederland, ‘de Kabouterboom’. Het vernieuwde kabouterboekje (dat je kunt downloaden of kopen) heeft leuke opdrachten met kleurplaat, een memory spel, invuloefeningen en kabouterliedjes voor onderweg.
Daarnaast zijn er leuke picknickplaatsen, een klimboom en kun je lekker met z’n allen de Stolleberg trappen op en af lopen of de Zandberg afhollen. Ook heb je op verschillende plekken in het bos mooi uitzicht op de Ooijpolder met Persingen.
Kortom een heerlijke plek om een leuke boswandeling met het hele gezin te maken!
Klik voor meer informatie via de roze button gelijk door naar de site!
Kijk ook eens in onze uitagenda voor andere leuke uitjes met kinderen.
Geldersch Landschap & Kasteelen
Oude Holleweg 10
6572 AB Berg en Dal
Prijs
Klik voor meer info over actuele tarieven via de roze button door naar de site.Toon op kaart
Meer inspiratie


Een awesome vakantie-uitje
Op zoek naar een cool uitje voor je gezin? Ga dan naar Planet Awesome in de zomervakantie!
Spelen en ontdekken op het Kindererf
Het Kindererf in het Nederlands Openluchtmuseum is vernieuwd! Echt een bezoek waard deze zomervakantie!
Ontdek Fort Pannerden
Spannend én verrassend, dat is Fort Pannerden! Superleuk uitje voor jong en oud!Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x kinderfeestje overlevingstips
Je herkent het vast wel dat je ieder jaar van het kinderfeestje van je zoon of dochter weer een topfeestje wilt maken waarbij alle kinderen (inclusief die van jezelf) met een blij gezicht het feestje verlaten! Bekijk onze top 10 survivaltips!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!