Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Prentenboekjesfestival: Gewoon zoals je bent 2+

Een lieve, beeldende familievoorstelling bij Lindenberg Cultuurhuis tijdens het Prentenboekjesfestival.

In Gewoon zoals je bent stappen jullie in de wereld van Snuf, een klein olifantje met een grote nieuwsgierigheid. In de rij lopen lukt niet zo goed, want er is ook zoveel te zien. Snuf wordt steeds teruggefloten, maar volgt vooral zijn eigen gevoel.

Deze beeldende theatervoorstelling is gebaseerd op het gelijknamige prentenboek van Jonny Lambert. Met grote beschilderde blokken, rustige bewegingen en weinig woorden ontvouwt zich een verhaal dat jonge kinderen meteen begrijpen.

Waarom past dit zo goed bij peuters?

De voorstelling is speciaal gemaakt voor kinderen vanaf 2 jaar en duurt ongeveer 40 minuten. Het tempo is fijn, de beelden zijn zacht en de sfeer is veilig en uitnodigend. Gewoon zoals je bent is onderdeel van het Prentenboekjesfestival bij Lindenberg Cultuurhuis in Nijmegen. Met een kaartje kunnen jullie ook samen de theatrale speeltuin van het festival ontdekken.

Op zondag 15 februari zijn er in de voorjaarsvakantie twee speelmomenten in de Steigerzaal, om 14:30u en om 16:00u.

Klik op de roze button en beleef samen een zachte start van de voorjaarsvakantie!

Tip: In onze uitagenda vind je nog veel meer leuke familie-uitjes.

Data:

  • zondag 15 februari 2026

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Lindenberg Cultuurhuis

Ridderstraat 23

6511 TM Nijmegen

Openingstijden 15 februari
Mail direct

Mail direct naar Lindenberg Cultuurhuis

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

6x nieuwe, winterse familiefilms bij Pathé

Beleef een warme bioscoopervaring met je kids: met Wicked, Bluey, Spongebob en andere winterse toppers.

Ga op avontuur in de kerstvakantie

Ga op ontdekking bij het Nationaal Militair Museum en doe mee met stoere activiteiten.

AF (8+)

Een ontroerende en fantasievolle voorstelling over verdwijnen, ontdekken en weer thuiskomen!

Kerstvakantie in de ijstijd

Reis terug naar de ijstijd met leuke activiteiten bij Museum De Bastei.

Uitgelicht

Tip: jeugdpodcast Helden op Pootjes

Koninklijk leuk: Winterpaleis Het Loo

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Deze leuke kerstvakantie uitjes zijn goed bereikbaar met het OV

Hoe leuk: in de kerstvakantie samen met je kinderen eropuit. Maak het voor hen een extra feestje als je in de bus of trein stapt, want dat is voor kinderen vaak één groot avontuur!

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

De winter vier je samen in het Openluchtmuseum

Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.

Kerstvakantie: leuke uitjes in en om Nijmegen

Kerstvakantie! Er is weer zoveel leuks te beleven in en om Nijmegen. Schitterende lichtjeswandelingen, leuke activiteiten in musea, mooie films en familievoorstellingen én uitjes om lekker de energie kwijt te kunnen. Bekijk ze hieronder en ga er samen op uit.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief