Heemtuin Malden
Genieten en lekker meedoen bij de Heemtuin Malden? Dat kan!
Er is van alles te ontdekken in Heemtuin Malden, zoals poelen, een zonnewijzer, een groot insectenhotel, de bijenstand en een klimboom. Het is mogelijk om een korte wandelroute te volgen met (kleine) kinderen. Bij het Heemhuis zijn picknicktafels waar jullie kunnen uitrusten.
Speciaal voor kinderen zijn er twee routes ontwikkeld: het kabouterpad voor de jongste kinderen en de Pieter Konijn speurtocht voor iets oudere kinderen.
Pieter Konijn speurtocht
Tijdens deze speurtocht van ongeveer 700 meter ga je samen met Pieter Konijn op ontdekkingstocht door de Heemtuin. Onderweg kom je allerlei leuke opdrachten tegen en ontdek je verrassende plekjes die je helpen het raadsel op te lossen.
Kabouterpad
Ontdek samen met je kleintje het Kabouterpad. Deze wandelroute is speciaal ontworpen voor peuters en kleuters en neemt jullie mee op een avontuur van 600 meter langs mooie plekken in de Heemtuin. Tijdens de wandeling volgen jullie 12 vrolijke kabouterpaaltjes die de weg wijzen.
Het kabouterpad is perfect voor een korte, leuke wandeling vol natuur. Ideaal voor kleine beentjes, grote ogen en nieuwsgierige ontdekkers.
Kijk voor meer informatie via de roze button gelijk op de site!
Tip: Kijk voor nog meer leuke uitjes in onze categorie Eropuit!
Heemtuin Malden
Bosweg 8A
6580 AA Malden
Openingstijden
Kijk voor de mogelijkheden via de roze button gelijk op de site!Prijs
Kijk voor de actuele kosten gelijk op de site!Toon op kaart
Lijstjes voor Nijmegen
Meer inspiratie
muZIEum 8+
Hoe is het om niets of weinig te zien? Ervaar en ontdek het in muZIEum!
Lasergamen bij FunSpace
Jarig? Kom dan lasergamen bij FunSpace in Nijmegen-Noord! Een superleuk en stoer kinderfeestje!
De Leemkuil
Kom jij spelen in de grootste buitenspeeltuin in Nijmegen? Mét het geheime Fort van Noviomagus!Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je (klein)kind.
WK voetbal met kinderen: 8 leuke spelletjes
Het WK voetbal is hét moment om samen in de voetbalsfeer te duiken. Niet alleen voor de tv, maar ook actief aan de slag!
8x zwemplekjes en strandjes in regio Nijmegen
Wat is er nu lekkerder dan een verfrissende duik op een warme dag? Wij hebben de leukste strandjes en zwemplekjes in Nijmegen en omgeving voor je op een rijtje gezet. Plonsen maar!