Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Heemtuin Malden

Genieten en lekker meedoen bij de Heemtuin Malden? Dat kan!

De Heemtuin Malden is een heel groot grondgebied. Het hele gebied wordt onderhouden door allemaal vrijwilligers. De tuin moet namelijk helemaal worden onderhouden en dat is natuurlijk heel veel werk!

In de tuin zijn heel veel verschillende bomen en planten. En natuurlijk alles wat in de natuur rondloopt. Kom jij een kijkje nemen in deze tuin en alles wat in deze tuin is? Speciaal voor kinderen zijn er twee routes ontwikkeld: het kabouterpad voor de jongste kinderen en de Pieter Konijn speurtocht voor iets oudere kinderen.

Pieter Konijn speurtocht

Tijdens deze speurtocht van ongeveer 700 meter ga je samen met Pieter Konijn op ontdekkingstocht door de Heemtuin. Onderweg kom je allerlei leuke opdrachten tegen en ontdek je verrassende plekjes die je helpen het raadsel op te lossen.

Kabouterpad

Ontdek samen met je kleintje het Kabouterpad. Deze wandelroute is speciaal ontworpen voor peuters en kleuters en neemt jullie mee op een avontuur van 600 meter langs mooie plekken in de Heemtuin. Tijdens de wandeling volgen jullie 12 vrolijke kabouterpaaltjes die de weg wijzen.

Het kabouterpad is perfect voor een korte, leuke wandeling vol natuur. Ideaal voor kleine beentjes, grote ogen en nieuwsgierige ontdekkers.

Kijk voor meer informatie via de roze button gelijk op de site!

Tip: Kijk voor nog meer leuke uitjes in onze categorie Eropuit!

Heemtuin Malden

Bosweg 8A

6580 AA Malden

Openingstijden Kijk voor de mogelijkheden via de roze button gelijk op de site!
Prijs Kijk voor de actuele kosten gelijk op de site!
Mail direct

Mail direct naar Heemtuin Malden

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

NIEUW: speurtocht ‘Een koffer vol keuzes’

Ontdek samen de geschiedenis van de Tweede Wereldoorlog in het Vrijheidsmuseum.

ZooParc Overloon

Ga je mee op expeditie?

De Leemkuil

Kom jij spelen in de grootste buitenspeeltuin in Nijmegen? Mét het geheime Fort van Noviomagus!

Spelen bij FunZone

Hou jij van klimmen en klauteren? Kom dan naar de leuke binnenspeeltuin FunZone Nijmegen!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen

Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!

Vier de meivakantie met deze leuke gezinsuitjes

Meivakantie! Wat zijn er weer superveel leuke activiteiten in en om Nijmegen! Van mooie films, theater en actieve uitjes binnen en buiten tot activiteiten in musea, forten en kastelen en nog heel veel meer. Lees gauw verder!

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Ontdek 8x leuke uitkijktorens in Nederland

In de meest gekke vormen en vooral súperhoog... Het is even een flinke klim omhoog, maar vanaf deze uitkijktorens in Nederland (waarvan twee in regio Nijmegen) heb je een prachtig uitzicht over het Nederlandse landschap. Vergeet niet je hoogtevrees thuis te laten!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief