Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Dirk Das pad 5+

Gezellig struinen in het bos? Loop dan deze avontuurlijke wandelroute in het bos bij 't Zwaantje!

Dirk Das woont in het bos, in de buurt van ’t Zwaantje. Zijn grote hobby is rondstruinen door het bos en kinderen laten zien hoe leuk dat is. Dirk heeft zijn eigen avontuurlijke wandelroute in het bos bij ’t Zwaantje in Mook.

De routekaart is tegen een kleine vergoeding verkrijgbaar in de herberg en heeft een lengte van ongeveer 2½ kilometer, ook prima te doen voor de jongste kids.

Kinderen kunnen de routekaart zelf lezen en krijgen opdrachten, spelletjes en verhaaltjes voor onderweg. Bovendien laat de route verschillende gezichten van het bos zien. Het Dirk Das pad is bedoeld voor kinderen van 5 tot 10 jaar.

Kijk voor meer informatie via de roze button gelijk op de site!

Kijk voor nog meer leuke uitjes in onze categorie Eropuit!

Herberg restaurant 't Zwaantje

Groesbeekseweg 106

6585 KH Mook

Openingstijden Kijk voor de mogelijkheden via de roze button gelijk op de site
Prijs Kijk voor de actuele kosten via de roze button gelijk op de site!
Mail direct

Mail direct naar Herberg restaurant 't Zwaantje

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Planet Awesome

Karten, lasergamen, Glow in the Dark Golf, VR Escaperoom..het kan allemaal bij Planet Awesome!

Spelen bij FunZone

Hou jij van klimmen en klauteren? Kom dan naar de leuke binnenspeeltuin FunZone Nijmegen!

ZooParc groeit en bloeit

Vier de lente bij ZooParc en ontdek gigantische insecten!

Landgoed Mookerheide

Ontdek het mooie Landgoed Mookerheide! Er zijn volop leuke wandelingen!

Uitgelicht

Ga met school naar Cinekid

Luchtvaartmuseum Aviodrome

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De Leemkuil en Brakkefort: twee speeltuinen voor eindeloos speelplezier in Nijmegen

Als je op zoek bent naar leuke en kindvriendelijke plekken om te genieten van een dagje spelen in Nijmegen, dan zijn Speeltuin De Leemkuil en Speeltuin Brakkefort twee speeltuinen die je echt bezocht moet hebben!

8x zwemplekjes en strandjes in regio Nijmegen

Wat is er nu lekkerder dan een verfrissende duik op een warme dag? Wij hebben de leukste strandjes en zwemplekjes in Nijmegen en omgeving voor je op een rijtje gezet. Plonsen maar!

9x leuke vakantiekampen

In deze blog alvast een voorproefje van een aantal toffe kampen! Fijne dagkampen of iets verder weg mét overnachting. Wat vind jouw kind fijner?

4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen

Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes bij jou in de buurt? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief!

Aanmelden nieuwsbrief