Horeca De Boshut
In het zonnige zuiden, in het bourgondische Brabant waar het leven goed is, ligt De Boshut.
Verscholen in de bossen, midden in natuurgebied de Maashorst. Hier is het genieten geblazen! Wandelen of fietsen door uitgestrekte bossen en heidevelden.
Genieten van een lekker hapje en drankje in het zonnetje op het terras of bij kouder weer bij de openhaard binnen in De Boshut.
Voor ontbijt, lunch of borrel haal je je hartje op. Ontspan en geniet midden in de Maashorst.
Klik voor meer info op de roze button. Zo ga je naar hun site.
Ontvang jij al inspiratie in je mailbox? Schrijf je hier in!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x leuke lente activiteiten
Hoe halen jullie de lente in huis? Welke activiteit mag dit voorjaar écht niet ontbreken? Voor de zonnige én regenachtige lentedagen hier 10 leuke dingen om samen met je kinderen te doen. Gewoon lekker thuis!
Ontdek 8x leuke uitkijktorens in Nederland
In de meest gekke vormen en vooral súperhoog... Het is even een flinke klim omhoog, maar vanaf deze uitkijktorens in Nederland (waarvan twee in regio Nijmegen) heb je een prachtig uitzicht over het Nederlandse landschap. Vergeet niet je hoogtevrees thuis te laten!
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!