Hortus Nijmegen
Kom kijken naar de Arcadische en Botanische tuin van Hortus Nijmegen! Prachtig stukje natuur!
Breng een bezoekje aan deze mooie tuinen en waan je even in de rust van deze prachtige natuurlijke omgeving.
De Arcadische tuin met zijn prachtige borders vormt het decor van tal van activiteiten, zoals tuinconcerten, exposities van beeldende kunst, workshops en educatie.
De Botanische Tuin kent een unieke diversiteit aan botanische soorten, mooie en interessante planten, struiken en bomen. Ga samen luisteren, kijken of zoeken naar alles wat leeft en beweegt, zoals vogels, kikkers, padden, libellen en vlinders. Wedden dat je kind hier ook niet uitgekeken raakt?
Kinderactiviteiten
Elke woensdagmiddag tussen 11.00 uur en 15.00 uur kan je met je ouders of grootouders gewapend met schepnet, emmer en een zoekkaart, watermonsters zoeken in de waterbakken in de Arcadische tuin of een speurtocht doen in de Botanische tuin. De kaart is te koop in de Hortuswinkel. Regelmatig zijn er ook leuke vertelvoorstellingen voor het hele gezin!
Wil je na de wandeling ook even wat drinken, dan kan je terecht bij het “Bloemrijk” Terras onder de grote witgele parasol of bij minder weer in het nieuwe theehuis in de kas.
Klik voor meer informatie over de Hortus Nijmegen door naar de site.
Kijk ook eens op ons overzicht van alle gezinsuitjes in de natuur!
Hortus Nijmegen
d'Almarasweg 22d
6525 DK Nijmegen
Openingstijden
maandag t/m vrijdag 11.00-17.00 uurOp zaterdag en zondag alleen geopend van april t/m oktober.
Prijs
gratis (behalve bij evenementen en concerten)Toon op kaart
Lijstjes voor Nijmegen
Meer inspiratie
Lasergamen bij FunSpace
Jarig? Kom dan lasergamen bij FunSpace in Nijmegen-Noord! Een superleuk en stoer kinderfeestje!
Valkhof JONG in de herfstvakantie
Ontdek samen de Romeinen tijdens een familie-expeditie of maak je eigen amulet bij Valkhof Museum.
muZIEum 8+
Hoe is het om niets of weinig te zien? Ervaar en ontdek het in muZIEum!Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x herfstvakantiepret in en om Nijmegen
De leukste herfstvakantie-uitjes voor gezinnen in en om Nijmegen.
Sinterklaasfeest bij Pathé
De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)