Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

ijssalon Passione

Geniet van heerlijk schepijs bij deze ijssalon in Groesbeek! Mét ruim grasveld en kabbelend beekje!

Naast het mooie middeleeuwse kerkje vind je ijssalon Passione. Middenin het toeristische centrum van Groesbeek, maar net ver genoeg van de drukke hoofdstraat om lekker rustig te zitten en te genieten van een overheerlijke ijscoupe of een van onze koffie- of theespecialiteiten.

Dit is een gezellige ijssalon in hartje Groesbeek. Sinds 2009 verkopen Geert en Willeke Arts  (Groesbeek) het allerlekkerste en ambachtelijk bereid schepijs, koffie en gebak.

Je kunt hier zowel binnen als buiten heerlijk zitten en genieten van al het lekkers. Als je buiten op het terras zit, zie je een gezellig kabbelend beekje stromen. Ook op het ruime grasveld is het in lente en zomer heerlijk vertoeven aan de picknicktafels. Wedden dat je kids dit ook een heerlijke plek vinden om hun ijsje te eten en lekker te spelen?

Geert is gediplomeerd ijsbereider en staat dagelijks in de ijskeuken om vers ijs te bereiden in de meest (h)eerlijke smaken. Wat dacht je van verrassende smaken als Mon Chou-ijs, Yoghurtijs met rozenblaadjessaus? Té lekker. Ook kun je hier terecht voor heerlijke American pancakes met een bolletjes ijs, slagroom en warme caramelsaus.

Tip: voor feestjes kun je hier een ijskar huren!

Klik via de roze button gelijk door naar de site voor meer informatie!

Kijk ook eens in onze Eropuit rubriek voor leuke uitjes met kinderen in en om Nijmegen!

ijssalon Passione

Kerkstraat 16

6561 CC Groesbeek

Openingstijden Tot 1 april dagelijks geopend van 10.00 tot 18.00 uur, maandag gesloten

Vanaf 1 april dagelijks geopend van 10.00 tot 20.00 uur, maandag gesloten
Mail direct

Mail direct naar ijssalon Passione

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Nijmegen

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Pret op het water

Wat is er nou fijner dan met het mooie weer het water op te gaan? Van suppen en kanoën tot een bootje huren of zwemmen; in deze blog lees je de leukste tips voor op én in het water.

8x zwemplekjes en strandjes in regio Nijmegen

Wat is er nu lekkerder dan een verfrissende duik op een warme dag? Wij hebben de leukste strandjes en zwemplekjes in Nijmegen en omgeving voor je op een rijtje gezet. Plonsen maar!

4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen

Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!

6x leuke vakantiekampen

In deze blog alvast een voorproefje van een aantal toffe kampen! Fijne dagkampen of iets verder weg mét overnachting. Wat vind jouw kind fijner?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief