IJssalon Vincenzo
Kies uit 42 smaken vers ambachtelijk bereid Italiaans ijs! Hoeveel bolletjes ijs neem jij?
IJssalon Vincenzo in centrum Nijmegen
Om behalve de ruime keuze ook nog afwisseling te kunnen bieden, vind je wekelijks weer andere smaken tussen de smaken die altijd aangeboden worden. Deze smaken zijn onder andere Aardbei, Citroen, Peer, Kokos en Yoghurt.
Denk bij de wisselende smaken bijvoorbeeld aan Framboos, Kiwi, Sinaasappel, Drop, Appeltaart en Stroopwafel. Er zijn ook een aantal smaken met yoghurt en zelfs suikervrij ijs!
De IJssalon is in de lente en zomermaanden open. Kijk op de website via de roze button.
Tip: Blijf maandelijks op de hoogte van de leukste kinderactiviteiten met onze nieuwsbrief!
IJssalon Vincenzo
Koningstraat 35
6511 LA Nijmegen
Openingstijden
Elke dag van 12:00 - 22:00 uur.Toon op kaart
Lijstjes voor Nijmegen
Blogs & inspiratie
Alle blogs
4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen
Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!
30 tips om Valentijnsdag te vieren met kinderen
Op 14 februari is het Valentijnsdag, de dag waarop we de liefde vieren! We hebben 30 toffe tips om Valentijnsdag te vieren met de kinderen met liefde voor je bedacht!
Nationale Voorleesdagen in de bieb
Van 21 januari tot en met 1 februari 2026 staat Bibliotheek Gelderland Zuid in het teken van de Nationale Voorleesdagen. Er is dan extra aandacht voor voorlezen en er zijn leuke voorstellingen voor peuters en kleuters. Tijdens de activiteiten staat het Prentenboek van het Jaar, Kleine Aap van Mies van Hout, centraal.