
In de Kazerne
Lekker ontbijten, lunchen en dineren in dit huiselijke restaurant in Nijmegen-Oost, mét fijn terras!
Midden in het gezellige Nijmegen-Oost en als boegbeeld van het prachtige complex Limos staan het team van In de Kazerne iedere dag voor je klaar om je te laten thuis komen in de woonkamer van Oost.
Je kunt hier genieten van heerlijke broodjes, borrelhapjes, diverse drankjes en overheerlijke voor- hoofd- en nagerechten! Ook kunnen je kinderen kiezen uit diverse lekkere broodjes en gerechtjes.
Binnen is er een hoekje met speelgoed waar je kinderen lekker kunnen spelen of ze kunnen lekker aan tafel gaan kleuren. Terwijl je kids zich lekker vermaken, kunnen jullie genieten van een lekker hapje en bijkletsen.
Zowel binnen als buiten op het ruime terras is het hier enorm goed toeven. Er is allerlei buitenspeelgoed (o.a. voetbal, tafeltennis en andere buitenspellen) waarmee je kinderen heerlijk kunnen spelen op de grasveldjes voor het terras.
Er is een gratis overdekte parkeergarage onder het terras en gratis WiFi!
Wil je weten wat er op het menu staat? Klik via de roze button door naar de site van In de Kazerne!
Kijk ook eens op ons overzicht van alle kindvriendelijke restaurants in en om Nijmegen!
in de Kazerne Restaurant
Molenveldlaan 146
6523 RM Nijmegen
Openingstijden
alle dagen van 11.00-22.00Prijs
€7,50 kindermenuToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsfestijn watereditie bij boscafé De Zweef
Vier dit laatste weekend van de zomervakantie met superleuke activiteiten voor kinderen bij boscafé De Zweef!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!