Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Junior Ninja Training!

Ben jij tussen de 4 en 12 jaar oud? Kom werken aan jouw weerbaarheid bij Jita Kyoei Budo in Nijmegen!

Met de Junior Ninja Training kun je spelenderwijs weerbaar worden. Er worden allerlei spelletjes gedaan, maar er zijn ook oefeningen!

Je kunt kennis maken met verschillende technieken van zelfverdediging. Denk aan technieken uit het Aikido, Jiu Jutsu, Judo, Tai Ki Ken Do en Karate! Van alles wat dus. 

Door meer weerbaarheid kun jij beter je eigen grenzen leren aangeven op een goede manier. Hierbij wordt gebruik gemaakt van het Rots en Water Programma

Iets voor jou? Kijk via de roze button gelijk op de site!

Kijk voor nog meer leuke clubjes in en rondom Nijmegen in onze categorie Uitagenda!

Jita Kyoei Budo Nijmegen

Staddijk 41

6537 TW Nijmegen

Openingstijden Kijk voor de actuele lestijden via de roze button gelijk op de site!
Prijs Kijk voor de actuele kosten via de roze button gelijk op de site!
Mail direct

Mail direct naar Jita Kyoei Budo Nijmegen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Nijmegen

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Show voor met jouw kleintje: Bumbina komt spelen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Geen slee in huis: 8 tips om er zelf een te maken!

Het gaat flink sneeuwen de komende dagen. Is het je het je niet gelukt om op tijd een slee in te slaan nu de winkels dicht zijn? Geen paniek. Met deze simpele trucjes glijden je kinderen straks gewoon zonder slee van die heuvel.

Winterpret met deze leuke sneeuwspelletjes

Yes, sneeuw! Natuurlijk gaan we lekker sleeën en een sneeuwpop maken, maar je kunt nog veel meer leuks doen met sneeuw. Wij hebben 10 leuke spelletjes met sneeuw voor nog meer sneeuwpret op een rijtje gezet.

4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen

Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!

De winter vier je samen in het Openluchtmuseum

Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief