Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Judo Centre Tomoda

Leer spelenderwijs de begrippen van judo kennen en ontwikkel jezelf in de sport!

Judo Centre Tomoda is een judoschool in Nijmegen die zich richt op alle facetten van het judo. Van elementair judo voor jong en oud tot wedstrijdjudo voor alle leeftijdsgroepen.

Op 4/5 jarige leeftijd begin je met kleuterjudo. Er wordt gewerkt met begrippen als onder, boven, links, rechts, voor, achter etc. Naast de grondbeginselen van het judo, het “valbreken“, wordt er ook aandacht besteed aan springen, klimmen en klauteren. 

Met jeugdjudo (6 ) willen wij spelenderwijs de basis van het Judo laten ontdekken. Je oefent judoworpen, houdgrepen, kennis en inzicht van eigen lichaam en bereidheid om samen te werken. Van hieruit werk toe naar (onderlinge) wedstrijden.

Er zijn diverse leslocaties: Wijkcentrum Titus Brandsma, Gymzaal BS Klein Heyendaal, Hara Fit en Fun of Gymzaal BS de Lanteerne.

Kllik voor lestijden en trainingslocatie van de Dojo’s (per leeftijdsgroep) en voor meer informatie via de roze button gelijk door naar de website!

Tip: Meer sporten om samen of alleen te beoefenen vind je in onze categorie Clubjes!

Judo Centre Tomoda

Openingstijden Zie het lesrooster op de website.


Prijs Per maand vanaf €19,50 (1x trainen per week).
Mail direct

Mail direct naar Judo Centre Tomoda

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Lijstjes voor Nijmegen

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

30 tips om Valentijnsdag te vieren met kinderen

Op 14 februari is het Valentijnsdag, de dag waarop we de liefde vieren! We hebben 30 toffe tips om Valentijnsdag te vieren met de kinderen met liefde voor je bedacht!

4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen

Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!

Nationale Voorleesdagen in de bieb

Van 21 januari tot en met 1 februari 2026 staat Bibliotheek Gelderland Zuid in het teken van de Nationale Voorleesdagen. Er is dan extra aandacht voor voorlezen en er zijn leuke voorstellingen voor peuters en kleuters. Tijdens de activiteiten staat het Prentenboek van het Jaar, Kleine Aap van Mies van Hout, centraal.

21 vrolijke tips voor het verslaan van je winterdip

Zit je midden in een winterdipje? Met deze vrolijke activiteiten gaan jullie vast en zeker lachend de donkere winterdagen door. Nu alleen nog wachten op die glimlach, schaterlach of slappe lach!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief