Karate Chikara
Op zoek naar een leuke zelfverdedigingssport? Probeer Karate bij Chikara!
Karate is een Japanse vechtkunst met wortels in China. De karate-stijl die bij Chikara getraind wordt is het Okinawa goju-ryu (‘de hard-zacht-stijl’ van het Japanse eiland Okinawa).
De trainingen worden gehouden in traditionele trainingszaal (dojo) met houten vloer en voorzien van traditionele en moderne trainingshulpmiddelen zoals stootkussens, stootzakken en natuurlijke gewichten.
Chikara is een plek voor iedereen, met vrije instroom in de karategroepen. De jeugd-karate is voor kinderen vanaf 8 jaar. Wil je een gratis proefles? Informeer dan via de website, klik door op de roze button.
Tip: Meer leuke sporten in en rond Nijmegen hebben wi alvast voor je verzameld in onze categorie Clubjes!
Lijstjes voor Nijmegen
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomervakantie uitjes in en rondom Nijmegen
Vier de zomervakantie met deze leuke uitjes voor het hele gezin!
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je (klein)kind.