Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bezoek kasteel Hernen in het donker

Ontdek verborgen zolders en spannende verhalen tijdens een avondrondleiding in Kasteel Hernen.

Op 20 en 21 maart opent Kasteel Hernen in Hernen exclusief de deuren in de avonduren. Tijdens deze bijzondere rondgang ontdek je het kasteel zoals je het overdag niet ziet. Sfeervol verlicht, een tikkeltje mysterieus en vol verhalen van vroeger.

Samen met een gids dwaal je door kamers, gangen en zelfs naar die ene zolder waar je altijd al nieuwsgierig naar was. Wat gebeurde hier vroeger? En wat is het geheim van de verdwenen toren?

Wat maakt deze avondopenstelling zo bijzonder?

De rondleiding vindt plaats in het laatste weekend van de wintertijd. Buiten is het donker, binnen brandt zacht licht. Op verschillende plekken vertellen gidsen over de bewoners en de geschiedenis van het kasteel.

Op zolder ontrafel je het mysterie van de verdwenen toren. Dat maakt deze beleving nét even spannender dan een gewone rondleiding.

Dit is waarom je deze avond wilt reserveren:
✓ Exclusieve avondopenstelling van 18.30 tot 21.00 uur.
✓ Rondleiding langs verborgen plekjes en de zolder.
✓ Afsluiten met koffie, thee of warme chocolademelk en iets lekkers in het Keldertje.

Reserveren is noodzakelijk vanwege het beperkte aantal plaatsen. Deze activiteit is geschikt voor volwassenen.

Klik op de roze button en reserveer jullie plek voor Kasteel Hernen in het donker!

Tip: In onze uitagenda vind je nog veel meer bijzondere uitjes in Nijmegen.

Data:

  • vrijdag 20 maart 2026
  • zaterdag 21 maart 2026

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Kasteel Hernen

Dorpsstraat 40

6616 AH Hernen

Openingstijden 20 en 21 maart
Mail direct

Mail direct naar Kasteel Hernen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

InScience Juniorprogramma

Film, wetenschap en ontdekken voor kinderen bij InScience in Nijmegen.

The WIZ

De jonge Dorothy wordt door een tornado naar Oz wordt meegevoerd. Reis je mee?

Atelier op zondag: workshop cyanotype ‘crowd in blauw’

Samen toveren met licht en blauw tijdens de workshop Cyanotype 'crowd in blauw' bij Wereldlab Nijmegen.

Monsters maken van wrakhout

Ga samen op struintocht en maak een woest wrakhoutmonster bij het Dijkmagazijn in Beuningen.

Uitgelicht

Bak ook mee voor KiKa!

Monster Jam in GelreDome

Blogs & inspiratie

Alle blogs

12x superleuke eierkoek traktaties

Op zoek naar ene originele eierkoek traktatie voor een kinderverjaardag? In een handomdraai tover je een eierkoek namelijk om in een toffe traktatie!

4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen

Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!

10x leuke lente activiteiten

Hoe halen jullie de lente in huis? Welke activiteit mag dit voorjaar écht niet ontbreken? Voor de zonnige én regenachtige lentedagen hier 10 leuke dingen om samen met je kinderen te doen. Gewoon lekker thuis!

Ontdek, speel, knutsel, bouw én experimenteer in de bibliotheek!

Ga naar een bibliotheek bij je in de buurt voor de toffe ontdekactiviteiten van Hoe dan?! en de creatieve workshops van Kunst & Kids.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief