Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderboerderij de Goffert

Midden in het Nijmeegse Goffertpark, is dit dé plek waar je kinderen het boerenleven ontdekken!

Hoera, Kinderboerderij de Goffert gaat op 2 juni weer open. Natuurlijk volgens de RIVM richtlijnen. Check de roze website button voor meer info.

Kinderboerderij de Goffert is een ruim opgezette en super gezellige plek waar kinderen kennis kunnen maken met vele boerderijdieren.

Er zijn verschillende weides voor de ezels, paarden, geiten, schapen, varkens en herten. Ook is er een grote vijver voor eenden en ganzen een kippenhokken en knaagdierhokken.

Heb je een rondje door het park gelopen en gezien dat de dieren hun eten kregen, de hoeven van een paard geborsteld werden, etc? Ga dan lekker spelen bij een van de leuke speelplaatsen.

In het winkeltje kan je koffie, thee, sap en iets lekkers kopen. Je kan lekker aan een van de picknicktafels gaan zitten, terwijl je je kroost in de gaten kunt houden tijdens hun spel.

Regelmatig zijn er leuke activiteiten waar kinderen actief aan mee kunnen werken.Ook werken kinderen in het weekend regelmatig mee bij de verzorging van de dieren. Wat leuk is dat, zeg!

Klik voor meer informatie over Kinderboerderij de Goffert door naar de site.

Neem ook eens een kijkje op ons uitgebreide overzicht van kinderboerderijen in en om Nijmegen.

Kinderboerderij de Goffert

Slotemaker de Bruïneweg 268

6532 AD Nijmegen

Openingstijden Zie voor actuele openingsdata de website.
Prijs gratis
Mail direct

Mail direct naar Kinderboerderij de Goffert

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

NIEUW: speurtocht ‘Een koffer vol keuzes’

Ontdek samen de geschiedenis van de Tweede Wereldoorlog in het Vrijheidsmuseum.

Een awesome vakantie-uitje

Op zoek naar een cool uitje voor je gezin? Ga dan naar Planet Awesome in de kerstvakantie!
Reserveer

Sleeën in het Goffertpark

Voor een leuke en uitdagende helling om te sleeën moet je echt naar het Goffertpark gaan!

Ontdek Fort Pannerden

Fort Pannerden heeft deze kerstvakantie een supertof activiteitenprogramma voor gezinnen.

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Deze Bumba show wil je niet missen met jouw kleintje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Winterpret met deze leuke sneeuwspelletjes

Yes, sneeuw! Natuurlijk gaan we lekker sleeën en een sneeuwpop maken, maar je kunt nog veel meer leuks doen met sneeuw. Wij hebben 10 leuke spelletjes met sneeuw voor nog meer sneeuwpret op een rijtje gezet.

4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen

Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!

De winter vier je samen in het Openluchtmuseum

Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.

Geen slee in huis: 8 tips om er zelf een te maken!

Het gaat flink sneeuwen de komende dagen. Is het je het je niet gelukt om op tijd een slee in te slaan? Geen paniek. Met deze simpele trucjes glijden je kinderen straks gewoon zonder slee van die heuvel.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief