Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderboerderij de Goffert

Midden in het Nijmeegse Goffertpark, is dit dé plek waar je kinderen het boerenleven ontdekken!

Hoera, Kinderboerderij de Goffert gaat op 2 juni weer open. Natuurlijk volgens de RIVM richtlijnen. Check de roze website button voor meer info.

Kinderboerderij de Goffert is een ruim opgezette en super gezellige plek waar kinderen kennis kunnen maken met vele boerderijdieren.

Er zijn verschillende weides voor de ezels, paarden, geiten, schapen, varkens en herten. Ook is er een grote vijver voor eenden en ganzen een kippenhokken en knaagdierhokken.

Heb je een rondje door het park gelopen en gezien dat de dieren hun eten kregen, de hoeven van een paard geborsteld werden, etc? Ga dan lekker spelen bij een van de leuke speelplaatsen.

In het winkeltje kan je koffie, thee, sap en iets lekkers kopen. Je kan lekker aan een van de picknicktafels gaan zitten, terwijl je je kroost in de gaten kunt houden tijdens hun spel.

Regelmatig zijn er leuke activiteiten waar kinderen actief aan mee kunnen werken.Ook werken kinderen in het weekend regelmatig mee bij de verzorging van de dieren. Wat leuk is dat, zeg!

Klik voor meer informatie over Kinderboerderij de Goffert door naar de site.

Neem ook eens een kijkje op ons uitgebreide overzicht van kinderboerderijen in en om Nijmegen.

Kinderboerderij de Goffert

Slotemaker de Bruïneweg 268

6532 AD Nijmegen

Openingstijden Zie voor actuele openingsdata de website.
Prijs gratis
Mail direct

Mail direct naar Kinderboerderij de Goffert

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

De Leemkuil

Kom jij spelen in de grootste buitenspeeltuin in Nijmegen? Mét het geheime Fort van Noviomagus!

Nieuwe Zomerexpo: Waterkracht!

Ontdek hoe water Nederland beschermde tijdens de nieuwe expo bij het Nederlands Watermuseum.

Supervoordelig met bus en regionale trein

Voordelig eropuit in de zomervakantie? Beter pak je de bus of trein met hoge kortingen!

8x Het ultieme dagje en nachtje weg met kinderen!

Zomervakantietip! Bekijk deze fantastische combinaties van een tof uitje en een super kinderhotel!

Uitgelicht

Zomertip: Prinsen- en prinsessendagen bij Paleis Het Loo

SEA LIFE Scheveningen: duik samen in een compleet nieuwe onderwaterwereld!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je (klein)kind.

Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!

Zes weken zomervakantie! 🌞 Een heerlijke tijd om lekker neer te ploffen en weg te dromen met een goed boek. Met deze favoriete kinderboeken vliegt de vakantie voorbij. Wij konden niet wachten om ze open te slaan!

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

8x zwemplekjes en strandjes in regio Nijmegen

Wat is er nu lekkerder dan een verfrissende duik op een warme dag? Wij hebben de leukste strandjes en zwemplekjes in Nijmegen en omgeving voor je op een rijtje gezet. Plonsen maar!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief