Kinderboerderij de Goffert
Midden in het Nijmeegse Goffertpark, is dit dé plek waar je kinderen het boerenleven ontdekken!
Hoera, Kinderboerderij de Goffert gaat op 2 juni weer open. Natuurlijk volgens de RIVM richtlijnen. Check de roze website button voor meer info.
Kinderboerderij de Goffert is een ruim opgezette en super gezellige plek waar kinderen kennis kunnen maken met vele boerderijdieren.
Er zijn verschillende weides voor de ezels, paarden, geiten, schapen, varkens en herten. Ook is er een grote vijver voor eenden en ganzen een kippenhokken en knaagdierhokken.
Heb je een rondje door het park gelopen en gezien dat de dieren hun eten kregen, de hoeven van een paard geborsteld werden, etc? Ga dan lekker spelen bij een van de leuke speelplaatsen.
In het winkeltje kan je koffie, thee, sap en iets lekkers kopen. Je kan lekker aan een van de picknicktafels gaan zitten, terwijl je je kroost in de gaten kunt houden tijdens hun spel.
Regelmatig zijn er leuke activiteiten waar kinderen actief aan mee kunnen werken.Ook werken kinderen in het weekend regelmatig mee bij de verzorging van de dieren. Wat leuk is dat, zeg!
Klik voor meer informatie over Kinderboerderij de Goffert door naar de site.
Neem ook eens een kijkje op ons uitgebreide overzicht van kinderboerderijen in en om Nijmegen.
Kinderboerderij de Goffert
Slotemaker de Bruïneweg 268
6532 AD Nijmegen
Openingstijden
Zie voor actuele openingsdata de website.Prijs
gratisToon op kaart
Lijstjes voor Nijmegen
Meer inspiratie
De Leemkuil
Kom jij spelen in de grootste buitenspeeltuin in Nijmegen? Mét het geheime Fort van Noviomagus!
Bevrijdingsdag vieren
Een traditionale Feestelijke Bevrijdingsdag in het Vrijheidsmuseum in Groesbeek. Kom je ook?
Vier de meivakantie in Museum de Bastei
Kom ontdekken en doen tijdens de meivakantie bij Museum De Bastei.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Koningsdag vieren in en om Nijmegen
Koningsdag in Nijmegen vieren met kinderen? Dat betekent langs kleedjes struinen of zelf op een kleedje spullen verkopen, spelletjes doen en vooral veel gezelligheid!
Novio Magica: een magisch dagje uit voor het hele gezin!
Ontdek het leuke kinderprogramma in Bibliotheek Mariënburg.
Vier de meivakantie met deze leuke gezinsuitjes
Meivakantie! Wat zijn er weer superveel leuke activiteiten in en om Nijmegen! Van mooie films, theater en actieve uitjes binnen en buiten tot activiteiten in musea, forten en kastelen en nog heel veel meer. Lees gauw verder!