
Korfballen bij Keizer Karel
Wil jij ook in het geel met zwart strijden met je team en punten scoren?!
Lid worden van korfbalvereniging Keizer Karel is altijd mogelijk. Het is mogelijk om vier keer gratis mee trainen bij het team dat aansluit bij jouw leeftijd om te kijken of het korfballen bij Keizer Karel bij je past.
Als je lid bent geworden mag je naar alle activiteiten die georganiseerd worden bij Keizer Karel. Dit omvat onder andere kampen, filmavonden, jongens-/meidenavonden, sinterklaas en kerstdiner.
De teams zijn gemengd, kijk op de website voor de teamfoto’s en het trainingsschema. Klik door op de roze button.
Korfbalvereniging Keizer Karel
Staddijk 121
6537TB Nijmegen
Openingstijden
Training op woensdag en vrijdag
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De Leemkuil en Brakkefort: twee speeltuinen voor eindeloos speelplezier in Nijmegen
Als je op zoek bent naar leuke en kindvriendelijke plekken om te genieten van een dagje spelen in Nijmegen, dan zijn Speeltuin De Leemkuil en Speeltuin Brakkefort twee speeltuinen die je echt bezocht moet hebben!
Bevrijdingsfestival in het Vrijheidsmuseum
Een feestelijke dag met leuke en leerzame activiteiten voor het hele gezin!
Leuke meivakantie uitjes in en om Nijmegen
Wat is er veel te beleven in onze mooie regio. We hebben leuke gezinsuitjes, tips voor Pasen en Koningsdag voor je op een rijtje gezet.