Landwinkel de Zandroos
Het hele jaar door is er wat te beleven bij de Zandroos.
Landwinkel de Zandroos is omstreeks 1950 door opa van der Zandt en oma van Roosmalen opgericht, zo ontstond de Zandroos. Voor vers fruit, leuke cadeautjes , smullen van zelfgebakken taart, een lunch of een High Tea bij Catootje kun je het hele jaar terecht.
Fruittuin De Zandroos biedt een breed scala aan fruit. Naast appels en peren zijn er vele soorten kersen , pruimen , bessen , kruisbessen en aardbeien. Al het fruit wordt milieubewust geteeld.
Neem zeker ook een kijkje in de Landwinkel met naast fruit uit eigen boomgaard oom jams, sauzen en sappen, biologisch brood, vlees en eieren, leuke streekcadeautjes, streekpakketten en nog veel meer!
Kijk voor meer informatie op de website via de roze button.
Landwinkel de Zandroos
Van Heemstraweg 48-b
6654 KE Afferden
Openingstijden
Hele jaar geopend op dinsdag tot en met vrijdag van 09:00 - 18:00 uur en zaterdag van 09:00 - 17:00 uur. Gesloten op hemelvaart en tijdens de kerstdagen.Toon op kaart
Lijstjes voor Nijmegen
Blogs & inspiratie
Alle blogs
6x ijsje eten in hartje Nijmegen
Zodra de zon zich laat zien, is een ijsje eten bijna niet te weerstaan, toch? Ontdek deze leuke ijssalons in het centrum van Nijmegen.
Ontdek 8x leuke uitkijktorens in Nederland
In de meest gekke vormen en vooral súperhoog... Het is even een flinke klim omhoog, maar vanaf deze uitkijktorens in Nederland (waarvan twee in regio Nijmegen) heb je een prachtig uitzicht over het Nederlandse landschap. Vergeet niet je hoogtevrees thuis te laten!
Doe mee met de leukste online muziekwedstrijd!
Muziek maken, meedoen & kans maken op leuke prijzen! Ontdek de leukste online muziekwedstrijd voor kinderen van 4-12 jaar.