Lilly’s ijs & chocolade
Mmm, welke smaak ijs of milkshake neem jij? En gaat mama voor een lekker bonbonnetje?
Lilly’s is een jonge keten van ijssalons. Begonnen in 2009 met een pilot-store in groeide het jonge bedrijf uit tot een echte formule met meerdere vestigingen. Zo ook in Beuningen.
Naast ijs vind je in de winkel ook chocola in verschillende soorten en smaken. Er wordt gewerkt op de ambachtelijke manier en dat betekent dat nog elk bonbonnetje bij Lilly’s op de hand gemaakt wordt.
Het is ook mogelijk om een heerlijk koffietje te drinken. De koffie die de barista’s van Lilly’s gebruiken is een melange uit Brazilië, Guatemala, Costa Rica en Ethiopië. Kijk voor alle informatie over de producten op de website via de roze button!
Lilly's ijs & chocolade
Thorbeckeplein 8
6641 CA Beuningen
Openingstijden
Zie de website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Nijmegen
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomervakantie uitjes in en rondom Nijmegen
Vier de zomervakantie met deze leuke uitjes voor het hele gezin!
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
Muziekzomer Gelderland met kinderen
Ontdek samen hoe leuk klassieke muziek kan zijn! Tijdens Muziekzomer Gelderland genieten jullie van vrolijke familievoorstellingen en concerten door jong muzikaal talent.