
Lilly’s ijs & chocolade
Mmm, welke smaak ijs of milkshake neem jij? En gaat mama voor een lekker bonbonnetje?
Lilly’s is een jonge keten van ijssalons. Begonnen in 2009 met een pilot-store in groeide het jonge bedrijf uit tot een echte formule met meerdere vestigingen. Zo ook in Beuningen.
Naast ijs vind je in de winkel ook chocola in verschillende soorten en smaken. Er wordt gewerkt op de ambachtelijke manier en dat betekent dat nog elk bonbonnetje bij Lilly’s op de hand gemaakt wordt.
Het is ook mogelijk om een heerlijk koffietje te drinken. De koffie die de barista’s van Lilly’s gebruiken is een melange uit Brazilië, Guatemala, Costa Rica en Ethiopië. Kijk voor alle informatie over de producten op de website via de roze button!
Lilly's ijs & chocolade
Thorbeckeplein 8
6641 CA Beuningen
Openingstijden
Zie de website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x kinderfeestje overlevingstips
Je herkent het vast wel dat je ieder jaar van het kinderfeestje van je zoon of dochter weer een topfeestje wilt maken waarbij alle kinderen (inclusief die van jezelf) met een blij gezicht het feestje verlaten! Bekijk onze top 10 survivaltips!
Leuke tips voor kinderfeestjes, clubjes en uitjes
Het nieuwe schooljaar is alweer een paar weekjes op weg. Deze toffe Back to School tips wil je niet missen!
4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen
Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!