
Olifant bij de bushalte 6+
Kom lachen, zingen en verwonder je over de grappige avonturen van een olifant in de drukke wereld!
Een grappige en muzikale 6+ voorstelling in Lindenberg Cultuurhuis die je op een andere manier naar de wereld laat kijken. Het verhaal speelt zicht af in een snelle, moderne wereld waarin alles automatisch lijkt te gaan. Maar dan verschijnt er ineens een olifant bij de bushalte!
Hij is duidelijk een beetje verward, wat voor een heleboel grappige momenten zorgt. Terwijl de mensen zich afvragen wat die olifant daar doet, stellen we ons de vraag: wie is hier nu eigenlijk vreemd? De olifant of de hectische wereld om hem heen?
Voor aanvang van de voorstelling kunnen kinderen om 13.30 uur deelnemen aan de Theaterworkshop Maskerspel. De workshop duurt ongeveer een uur. Kaartjes à € 5,- zijn hier te koop.
Leuke uitje op de laatste kerstvakantiedag (5 januari).
Kom kijken en ontdek het zelf! Klik op de roze button.
Like onze Facebookpagina en blijf op de hoogte van de leukste tips voor ouders en kids.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lindenberg Cultuurhuis
Ridderstraat 23
6511 TM Nijmegen
Openingstijden
5 januari 15.00u; theaterworkshop begint om 13.30 uurPrijs
Klik voor tarieven door naar de site.Toon op kaart
Meer inspiratie


Pompoenplukdagen
Beleef de Pompoen Plukdagen in Groesbeek: plezier voor het hele gezin, elke zondag in september!
Jubileumvoorstellingen Poppentheater Tingeling
Vier feest met kabouters, poppen en picknick in de tuin van tante Tingeling!
Plukdagen bij de Woerdt
Kom zelf appels plukken in de boomgaard van Landwinkel de Woerdt in Ressen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Ontdek 8x leuke uitkijktorens in Nederland
In de meest gekke vormen en vooral súperhoog... Het is even een flinke klim omhoog, maar vanaf deze uitkijktorens in Nederland (waarvan twee in regio Nijmegen) heb je een prachtig uitzicht over het Nederlandse landschap. Vergeet niet je hoogtevrees thuis te laten!
4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen
Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!
Leuke tips voor kinderfeestjes, clubjes en uitjes
Het nieuwe schooljaar is alweer een paar weekjes op weg. Deze toffe Back to School tips wil je niet missen!