Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Olifant bij de bushalte 6+

Kom lachen, zingen en verwonder je over de grappige avonturen van een olifant in de drukke wereld!

Een grappige en muzikale 6+ voorstelling in Lindenberg Cultuurhuis die je op een andere manier naar de wereld laat kijken. Het verhaal speelt zicht af in een snelle, moderne wereld waarin alles automatisch lijkt te gaan. Maar dan verschijnt er ineens een olifant bij de bushalte!

Hij is duidelijk een beetje verward, wat voor een heleboel grappige momenten zorgt. Terwijl de mensen zich afvragen wat die olifant daar doet, stellen we ons de vraag: wie is hier nu eigenlijk vreemd? De olifant of de hectische wereld om hem heen?

Voor aanvang van de voorstelling kunnen kinderen om 13.30 uur deelnemen aan de Theaterworkshop Maskerspel. De workshop duurt ongeveer een uur. Kaartjes à € 5,- zijn hier te koop.

Leuke uitje op de laatste kerstvakantiedag (5 januari).

Kom kijken en ontdek het zelf! Klik op de roze button.

Like onze Facebookpagina en blijf op de hoogte van de leukste tips voor ouders en kids.

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Lindenberg Cultuurhuis

Ridderstraat 23

6511 TM Nijmegen

Openingstijden 5 januari 15.00u; theaterworkshop begint om 13.30 uur
Prijs Klik voor tarieven door naar de site.
Naar de website
Mail direct

Mail direct naar Lindenberg Cultuurhuis

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer

Deel deze tip:

Deel via e-mail

Mail deze tip naar een vriend(in)

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Meer inspiratie

Van Ra tot Ragnarok

Laat je betoveren en ontdek hoe eeuwenoude mythes nog steeds tot leven komen!
Lees meer

Sirius en de Spacecowboy (4+)

Een magische en avontuurlijke poppenvoorstelling voor het hele gezin in Lindenberg Cultuurhuis.
Lees meer

Winterse zondagen op Hernen

Van januari t/m maart is kasteel Hernen op zondagmiddag geopend met rondleiding met pratende lantaarn.
Lees meer

Week van het Geld – Voorlezen en knutselen (4+)

Kom naar deze gezellige middag tijdens de Week van het Geld in Bibliotheek Zwanenveld.
Lees meer

Uitgelicht

Tip! KreaDoe Lentefestival

Bekijk

Nationale Klimbosdag

Blogs & inspiratie

Alle blogs

4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen

Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!
Lees meer

10x culturele uitjes met kinderen

Bezoek samen een leuk museum, ga met je kind naar een mooie familievoorstelling, workshop of kinderfilm. Onze regio zit bomvol leuke culturele uitjes met kinderen.
Lees meer

10x leuke lente activiteiten

Hoe halen jullie de lente in huis? Welke activiteit mag dit voorjaar écht niet ontbreken? Voor de zonnige én regenachtige lentedagen hier 10 leuke dingen om samen met je kinderen te doen. Gewoon lekker thuis!
Lees meer

4x uitjes voor energiebommetjes

Kinderen willen af en toe lekker hun energie kwijt. Met deze uitjes in Arnhem & Nijmegen gaat dat zeker lukken! Gaan jullie klimmen, glijden, lasergamen of schaatsen?
Lees meer