VO-LU-ME (1,5+)
Al het gewone wordt als vanzelf bijzonder in VO-LU-ME, een nieuwe Laagland-voorstelling voor de kleintjes
Theatervoorstelling VO-LU-ME
Het Laagland komt met de nieuwe voorstelling VO-LU-ME, het vervolg op de succesvolle voorstelling WOOSH. De makers laten kinderen van 1,5 tot 3 jaar oud op toegankelijke wijze kennismaken met theater.
Over de voorstelling
Karlijn en Bram hebben een lapje stof dat bij elke keer uitvouwen groter wordt. Je kunt er zelfs helemaal in verdwijnen! Het tweetal vult de hele ruimte ermee. Ze bouwen een tent en even later is de lap een enorme toren geworden van waaruit ze beginnen te zingen. Wat kun je toch veel met zo’n lap stof!
Na afloop van de voorstelling worden kinderen en ouders uitgenodigd om zelf de vloer op te stappen. Samen spelen en verwonderen is immers het leukste dat er bestaat!
Klik voor meer informatie, de volledige speellijst en voor tickets op de roze websitebutton!
Data:
- zondag 2 februari 2025 Zet in mijn agenda
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Theater aan de Parade
Parade 23
5211 KL 's-Hertogenbosch
Toon op kaart
Lijstjes voor Nijmegen
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
Zomervakantie uitjes in en rondom Nijmegen
Vier de zomervakantie met deze leuke uitjes voor het hele gezin!
Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!
🌞 Zes weken zomervakantie! Met deze favoriete kinderboeken vliegt de vakantie voorbij.