Moeke Mooren
Geniet waar elke dag voelt als een mini-vakantie aan het water!
Ontdek Moeke Mooren: dé parel aan de Maas in Appeltern!
Of je nu komt voor een ontspannen overnachting in het viersterren hotel, een heerlijke maaltijd met uitzicht op De Gouden Ham (met kidsplace waar kinderen lekker kunnen spelen) of een dagje zon en zand bij Strand Goud, bij Moeke Mooren draait alles om genieten.
Ook zijn er leuke activiteiten voor het hele gezin, zoals bowlen, escape game, Escape Room en XL games.
Een reservering maken? Klik op de roze button!
Tip: Kijk voor de leukste dagjes weg op onze eropuit pagina!
Moeke Mooren
Blauwe Sluis 1B
6629 KK Appeltern
Openingstijden
Klik voor openingstijden door naar de site.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Nijmegen
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Nationale Voorleesdagen in de bieb
Van 21 januari tot en met 1 februari 2026 staat Bibliotheek Gelderland Zuid in het teken van de Nationale Voorleesdagen. Er is dan extra aandacht voor voorlezen en er zijn leuke voorstellingen voor peuters en kleuters. Tijdens de activiteiten staat het Prentenboek van het Jaar, Kleine Aap van Mies van Hout, centraal.
30 tips om Valentijnsdag te vieren met kinderen
Op 14 februari is het Valentijnsdag, de dag waarop we de liefde vieren! We hebben 30 toffe tips om Valentijnsdag te vieren met de kinderen met liefde voor je bedacht!
21 vrolijke tips voor het verslaan van je winterdip
Zit je midden in een winterdipje? Met deze vrolijke activiteiten gaan jullie vast en zeker lachend de donkere winterdagen door. Nu alleen nog wachten op die glimlach, schaterlach of slappe lach!