Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kabouterpad in de Maashorst

Het Natuurcentrum De Maashorst biedt allerlei mogelijkheden om met kinderen bezig te zijn in de natuur!

Kabouterpad (3 tot 8 jaar)
Laat je kinderen nog meer genieten en huur een mapje met foto’s, verhaaltjes en opdrachtjes. Als de kinderen de groene paaltjes volgen, vinden ze de kabouters in het kabouterbos. Van de kaboutermap zijn vier versies beschikbaar: voor de lente, de zomer, de herfst en de winter.

Met een wandeling (2,5 km) langs alle kabouter in het bos leer je spelend van alles over de natuur. Ga op onderzoek en ontdek welke dieren er allemaal hebben gelopen op het struinpad. Op de open plek kun je de vogels van het bos voeren en ga op zoek naar de vogelhuisjes in de bomen. Langs de beek groeien bessenstruiken en plukbomen. Dat wordt smullen!

Aan de balie van Natuurcentrum De Maashorst zijn verschillende tassen te huur met opdrachtbladen en allerhande materialen die de kinderen kunnen gebruiken bij het uitvoeren van de opdrachten. Kleurentocht voor kinderen van 4 tot 10 jaar Een tas met allerlei leuke spelletjes en opdrachten over kleuren uit de natuur.

Klik op de roze button en reserveer!

Naar de website

Deel deze tip:

Deel via e-mail

Mail deze tip naar een vriend(in)

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Natuurcentrum De Maashorst

Erenakkerstraat 5

5388 SZ Nistelrode

Naar de website
Mail direct

Mail direct naar Natuurcentrum De Maashorst

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Nationale Voorleesdagen in de bieb

Gepubliceerd op 14 januari 2025

Zowel thuis als op school is voorlezen een fijn relaxmomentje én belangrijk voor de taalontwikkeling. Het vergroot de woordenschat, versterkt het taalgevoel en prikkelt de fantasie. Daarom is er tijdens de Nationale Voorleesdagen (22 januari t/m 1 februari) bij Bibliotheek Gelderland Zuid extra aandacht voor voorlezen.
Lees meer

25x hotspots in regio Arnhem & Nijmegen

Gepubliceerd op 6 januari 2025

Wauw, onze tweede gids met 25 hotspots in Arnhem & Nijmegen is uit! Een mini magazine vol leuke uittips in deze te gekke regio's! Heb je de papieren versie (nog) niet gespot? Check hier alvast een aantal van onze favoriete hotspots!
Lees meer

Beleef de winter van toen én nu in het Openluchtmuseum

Gepubliceerd op 6 januari 2025

Nostalgische winterkermis met zweefmolen en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige wintermarkt en nog veel meer. Beleef van 7 december t/m 19 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.
Lees meer

Zo krijg je de mooiste schoolfoto’s

Gepubliceerd op 6 januari 2025

De basisschooltijd is een bijzondere periode. Zó mooi om van elk jaar van je kind op de basisschool een écht leuke schoolfoto te hebben voor later!

Bij Sgoolfotografie doen ze dat, samen met leerkrachten én ouders. Zo krijg je écht leuke schoolfoto's. Lees even door tot het einde om te zien hoe je via Sgoolfotografie bovendien kans maakt op een Donald Duck-abonnement!
Lees meer