Natuurzwembad Walburgen
Hou je van waterpret en zand, ga dan een dagje naar dit mooi gelegen natuurzwembad in Gendt!
Net buiten het centrum van Gendt ligt omgeven door een pracht stuk natuur het natuurzwembad Walburgen.
Het zwembad heeft een veilig en afgebakend ondiep deel (70cm) waarin je peuters en kleuters veilig kunnen spelen en waar je je kinderen goed kunt zien. Ook zijn er nette sanitaire voorzieningen.
De kiosk van het zwembad heet Beachclub Gendt. Hier kun je terecht voor een hapje, drankje of ijsje.
Je kunt vanuit de gehele gemeente Lingewaard het het zwembad met auto en fiets goed bereiken en is er voldoende parkeergelegenheid.
Ook als je eens wilt uitrusten van een wandeling of fietstochtje met de kids, ga dan een rustig langs om onder het genot van een kopje koffie of iets anders te genieten van dit mooie stukje natuur.
Klik via de roze button naar de site voor meer informatie!
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van de leukste tips voor ouders en kids.
Natuurzwembad Walburgen
Nijmeegsestraat 65A
6691 Gendt
Prijs
Gratis toegankelijkToon op kaart
Lijstjes voor Nijmegen
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Nationale Voorleesdagen in de bieb
Van 21 januari tot en met 1 februari 2026 staat Bibliotheek Gelderland Zuid in het teken van de Nationale Voorleesdagen. Er is dan extra aandacht voor voorlezen en er zijn leuke voorstellingen voor peuters en kleuters. Tijdens de activiteiten staat het Prentenboek van het Jaar, Kleine Aap van Mies van Hout, centraal.
30 tips om Valentijnsdag te vieren met kinderen
Op 14 februari is het Valentijnsdag, de dag waarop we de liefde vieren! We hebben 30 toffe tips om Valentijnsdag te vieren met de kinderen met liefde voor je bedacht!
21 vrolijke tips voor het verslaan van je winterdip
Zit je midden in een winterdipje? Met deze vrolijke activiteiten gaan jullie vast en zeker lachend de donkere winterdagen door. Nu alleen nog wachten op die glimlach, schaterlach of slappe lach!