NIEUW: speurtocht ‘Een koffer vol keuzes’
Ontdek samen de geschiedenis van de Tweede Wereldoorlog in het Vrijheidsmuseum.
Als Emma op zolder op zoek is naar oude spullen voor school vindt ze een mysterieus koffertje. De koffer is het begin van een zoektocht door het leven van Emma’s overgrootmoeder Lena.
Ga in het Vrijheidsmuseum in Groesbeek met Emma mee op ontdekkingsreis door de geschiedenis van de Tweede Wereldoorlog! Onderweg ontmoet je niet alleen Lena, maar ook haar twee beste vrienden; de Joodse vluchteling Ellie en de Duitse Karl. Emma neemt je mee op een speurtocht door het Vrijheidsmuseum, vol verhalen, raadsels en leerzame opdrachten!
Met verhalen, opdrachten en spellen ontdek je de geschiedenis
Een koffer vol keuzes geeft de jongere bezoeker de kans om zelf de grotere thema’s van het museum te ontdekken en maakt de geschiedenis tastbaar. Geen boekje of app, maar een interactieve reis dwars door het museum langs video’s, spellen en echte objecten die je mag aanraken.
Het verhaal voor je (klein)kinderen loopt parallel aan het bezoek van volwassenen. Zo heb je naderhand van alles te bespreken. Of je nu al veel weet over de Tweede Wereldoorlog of samen met je gezin voor het eerst kennismaakt met het verleden, Een koffer vol keuzes is spannend voor iedereen. Ga op onderzoek uit en ontdek welke geheimen verborgen liggen in het verleden!
Klik voor meer info op de roze websitebutton.
Like onze Facebookpagina en blijf op de hoogte van de leukste tips voor ouders en kids.
Vrijheidsmuseum
Wylerbaan 4
6561 KR Groesbeek
Openingstijden
Klik voor data en tijden door naar de site.Prijs
Klik voor kosten door naar de site.Toon op kaart
Lijstjes voor Nijmegen
Meer inspiratie
Zomer op Fort Pannerden
Fort Pannerden heeft deze zomer een supertof activiteitenprogramma voor kinderen. Tof familie-uitje!
Kidsproof Kinderfeest
Kom ook naar de 7e editie van het Kidsproof Kinderfeest in speeltuin de Leemkuil!
Supervoordelig met bus en regionale trein
Voordelig eropuit in de zomervakantie? Beter pak je de bus of trein met hoge kortingen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
Kidsproof Kinderfeest in speeltuin De Leemkuil
Kom je ook naar de 7e editie van het Kidsproof kinderfeest in speeltuin de Leemkuil op zondag 30 augustus? Mét leuke (gratis) activiteiten voor de kids!
Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!
🌞 Zomervakantie! Met deze tips voor onze favoriete kinderboeken vliegen de weken voorbij.