
Atletiek iets voor jou?
Bij Nijmegen Atletiek ontdek je dat atletiek veel meer is dan hardlopen. Ook speerwerpen, kogelstoten..6+
Bij Nijmegen Atletiek kun je van 6-14 jaar trainen op op verschillende atletiekonderdelen, afhankelijk van je leeftijd.
Je kunt hier trainen in 3 trainingsgroepen waarbij plezier, ontwikkeling en competitie het uitgangspunt vormen:
- pupillen: 6 t/m 10 jaar
- junioren: 10 t/m 14 jaar
- verstandelijk beperkten
Atletiek is veel meer dan alleen hardlopen. Ook sprinten, hoogspringen, discus werpen, speerwerpen, ver springen en kogelstoten behoren tot de onderdelen die bij de jeugdtrainingen van Nijmegen Atletiek aan bod komen. Hoe ver spring jij ? Hoe hard loop jij? Ga jij de uitdaging aan?
Wil jij kijken of atletiek echt iets voor jou is, dan kun je 4 keer gratis proef trainen!
Wil je meer weten over atletiek? Klik dan door naar de site! Daar lees je ook hoe je je kunt aanmelden voor deze gezellige vereniging!
Tip: klik voor voor nog veel meer leuke clubjes in en om Nijmegen!
Nijmegen Atletiek
Heemraadstraat 3
6525 TG Nijmegen
Openingstijden
Klik voor actuele trainingstijden door naar de site.Prijs
Vanaf €175,90 per jaar + de bijdrage aan de atletiekunie (22 euro per jaar). Deze bijdrage is verplicht.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x leuke musea in het Rijk van Nijmegen
Deze 10 bijzondere musea zijn zó leuk voor gezinnen! Ontdek deze culturele uitjes in de regio Nijmegen!
8x zwemplekjes en strandjes in regio Nijmegen
Wat is er nu lekkerder dan een verfrissende duik op een warme dag? Wij hebben de leukste strandjes en zwemplekjes in Nijmegen en omgeving voor je op een rijtje gezet. Plonsen maar!
De Leemkuil en Brakkefort: twee speeltuinen voor eindeloos speelplezier in Nijmegen
Als je op zoek bent naar leuke en kindvriendelijke plekken om te genieten van een dagje spelen in Nijmegen, dan zijn Speeltuin De Leemkuil en Speeltuin Brakkefort twee speeltuinen die je echt bezocht moet hebben!