
Kom gezellig bowlen!
Lekker een middagje actief bezig zijn met elkaar bij Olround Bowling Centrum! Blijf ook gezellig eten!
Bij dit Bowling Centrum aan de Heyendaalseweg in Nijmegen hangt een gezellige sfeer. Ga lekker een uurtje of langer bowlen met het hele gezin!
Wil je ook een hapje blijven eten, dan kan je kiezen uit verschillende arrangementen, zoals een dinerarrangement of luncharrangement. Voor sommige arrangementen is er een minimaal aantal personen op basis waarvan je kan reserveren.
Tip: ook heel leuk om op je kinderfeestje te gaan bowlen!
Wil je meer weten over de mogelijkheden bij Olround Bowling Centrum, klik door naar de site.
Kijk ook eens op ons complete overzicht van actieve gezinsuitjes!
Olround Bowling Centrum
Heyendaalseweg 90
6525 AK Nijmegen
Openingstijden
Maandag geopend vanaf 16uurDinsdag t/m zondag geopend vanaf 14uur
Prijs
Prijzen afhankelijk van dag en tijdstip.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Spelen bij FunZone
Hou jij van klimmen en klauteren? Kom dan naar de leuke binnenspeeltuin FunZone Nijmegen!
Landgoed Mookerheide
Ontdek het mooie Landgoed Mookerheide! Er zijn volop leuke wandelingen!
Planet Awesome
Karten, lasergamen, Glow in the Dark Golf, VR Escaperoom..het kan allemaal bij Planet Awesome!Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
Bevrijdingsfestival in het Vrijheidsmuseum
Een feestelijke dag met leuke en leerzame activiteiten voor het hele gezin!
De Leemkuil en Brakkefort: twee speeltuinen voor eindeloos speelplezier in Nijmegen
Als je op zoek bent naar leuke en kindvriendelijke plekken om te genieten van een dagje spelen in Nijmegen, dan zijn Speeltuin De Leemkuil en Speeltuin Brakkefort twee speeltuinen die je echt bezocht moet hebben!