Op de Sientje museum
Dit museum van de riviervaart is verrassend!Kom het zelf ervaren. Rondleidingen voor alle leeftijden!
Op de Sientje is een kijk-, beleef- en doemuseum. Dit kleinschalige museum ligt op de boot Opoe Sientje in de Lindenberghaven! De Waal is al meer dan 2000 jaar een verkeersader, van ver voor de Romeinen tot in de huidige tijd. Vracht en schepen veranderden. Schippers, handel en havenwijken veranderden mee.
Het Museum Op de Sientje laat je de ontwikkeling zien en beleven. In boeken, afbeeldingen en gebruiksvoorwerpen, live via moderne communicatieapparatuur en natuurlijk gewoon via de ramen en patrijspoorten.
Expositie
Ieder kwartaal organiseert Museum ‘Op de Sientje’ een nieuwe expositie rond een thema dat op de een of andere manier verbonden is met de rivier.
Er zijn rondleidingen voor alle leeftijden! Ook voor groepen en klassen van basisscholen!
Klik via de roze button gelijk door naar de site voor meer informatie!
Kijk ook eens in ons overzicht van alle leuke uitjes met kinderen!
Op de Sientje museum
Lindenberghaven
Nijmegen
Openingstijden
Museum Op de Sientje geopend op ma, di, do en vrij van 12.00 tot 17.00 uurExpositie geopend op woe, za en zo van 12.00 tot 17.00 uur
Lijstjes voor Nijmegen
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Doe mee met de leukste online muziekwedstrijd!
Muziek maken, meedoen & kans maken op leuke prijzen! Ontdek de leukste online muziekwedstrijd voor kinderen van 4-12 jaar.
Ontdek 8x leuke uitkijktorens in Nederland
In de meest gekke vormen en vooral súperhoog... Het is even een flinke klim omhoog, maar vanaf deze uitkijktorens in Nederland (waarvan twee in regio Nijmegen) heb je een prachtig uitzicht over het Nederlandse landschap. Vergeet niet je hoogtevrees thuis te laten!
Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!
🌞 Zomervakantie! Met deze tips voor onze favoriete kinderboeken vliegen de weken voorbij.