Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Duivelsberg

Ook zo in de stemming voor een Oudhollandse pannenkoek? Kom dan naar dit leuke pannenkoekenrestaurant!

Zo midden in het bos, genietend van een hapje en een drankje en de natuur, ben je er even helemaal uit. De groen en rood geblokte kleedjes op tafel en de antieke entourage maken het geheel tot een heel klein museumpje.

Lekker smullen doe je hier natuurlijk van pannenkoeken. Het familierecept is al bijna 50 jaar oud! Maar naast pannenkoeken staan er nog een aantal andere gerechten op de menukaart, zoals uitsmijters, ommeletten, soep, broodjes, baguettes en poffertjes.

Voor het restaurant ligt een mooi terras met uitzicht op de speeltuin. Elke maand is er een andere kleurplaat waarbij kinderen een prijs kunnen winnen. Ook leuk is de Roekoe-tocht, een speurtocht die speciaal gemaakt is met allemaal leuke vragen en opdrachten. Of trek er voor of na het eten eropuit het natuurreservaat in. Er zijn diverse wandelingen uitgezet waarbij wij prima start- of rustpunt zijn.

Voor een kinderverjaardagsfeestje zijn er ook verschillende mogelijkheden. Kijk hiervoor verderop in onze website! Klik voor meer informatie en om de menukaart te bekijken door naar de website via de roze button!

Pannenkoekenrestaurant De Duivelsberg

Duivelsberg 1

6572 BE Berg en Dal

Openingstijden Van 1 april tot 1 november, iedere dag geopend van 11.00-20.00 uur, op maandag vanaf 12.00 uur.

Van 1 november tot 1 april geopend van 12.00-20.00 uur, zondags vanaf 11.00 uur en op maandag gesloten.
Prijs Kinderpannenkoeken vanaf €4,70. Grote pannenkoeken vanaf €6,20.
Mail direct

Mail direct naar Pannenkoekenrestaurant De Duivelsberg

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Youtubers op game event in Studio 21

Naar Paleis Noordeinde & Koninklijke Stallen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

10x leuke musea in het Rijk van Nijmegen

Deze 10 bijzondere musea zijn zó leuk voor gezinnen! Ontdek deze culturele uitjes in de regio Nijmegen!

Zomervakantie: leuke gezinsuitjes in en om Nijmegen

De deuren van de scholen zijn gesloten, het is zomervakantie! Even zes weken geen school en vrije tijd. Hebben jullie al plannen gemaakt voor de vrije weken? Wij hebben meer dan genoeg tips waar je uit kunt kiezen. Hieronder vind je alvast een greep uit het ruime aanbod aan toffe vakantie-uitjes.

Zwemmen, sporten en spelen bij recreatiegebied Berendonck

Bij warm zomerweer weet je wellicht de weg naar recreatiegebied Berendonck al te vinden. Wist je dat er naast zwemmen zoveel meer te beleven is voor het hele gezin bij dit prachtige recreatiegebied van Leisurelands? Wij delen onze favoriete tips met je!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief