Flamencokids
Hola! Olé! Samen klappen, zingen en dansen? Al vanaf 4 jaar kun je op flamencoles in Nijmegen!
Mariska Petrovic van Petrovic Producties heeft heel veel ervaring en plezier in de dans-, muziek- en musicallessen voor kinderen. Voor alle niños en niñas is er flamencoles vanaf 4 jaar!
Flamenco is een vurige muziekvorm met zang, gitaarklanken en dans.
Maak muziek met je voeten en sta trots als een pauw! En voor de meisjes: zwaai en draai met je rok! Van deze les maak je echt een feestje!
Tip: Ben je jarig en wil je graag een kinderfeestje in Spaanse sfeer, Mariska weet hier wel raad mee!
Klik op de roze button voor het filmpje. Wedden dat dit een succes wordt!
Klik voor meer informatie over lesrooster, locaties en kosten door naar de site!
Like onze Facebookpagina en blijf op de hoogte van alle kidsprooftips.
Petrovic Producties
Openingstijden
Voor informatie over het lesrooster en locaties, klik door naar de site.Prijs
zie websiteLijstjes voor Nijmegen
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Nationale Voorleesdagen in de bieb
Van 21 januari tot en met 1 februari 2026 staat Bibliotheek Gelderland Zuid in het teken van de Nationale Voorleesdagen. Er is dan extra aandacht voor voorlezen en er zijn leuke voorstellingen voor peuters en kleuters. Tijdens de activiteiten staat het Prentenboek van het Jaar, Kleine Aap van Mies van Hout, centraal.
30 tips om Valentijnsdag te vieren met kinderen
Op 14 februari is het Valentijnsdag, de dag waarop we de liefde vieren! We hebben 30 toffe tips om Valentijnsdag te vieren met de kinderen met liefde voor je bedacht!
4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen
Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!