Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Tingeling aan zee 4+

Het is vakantie en Tingeling gaat naar zee in deze voorstelling van het Poppentheater Tingeling.

Het is vakantie en Tingeling maakt zich klaar om met Eric naar een camping aan zee te gaan. Hij brengt zijn goudvis naar de buurman en pakt zijn laatste spulletjes. Dan gaan ze!

Eenmaal aan zee krijgt Tingeling een heel speciaal vriendje en hij vindt een fles met een kaart erin. Een piraat is deze fles aan het zoeken en Tingeling heeft de grootste moeite om te voorkomen dat de kaart in handen valt van deze piraat. Gelukkig krijgt Tingeling daarbij hulp van zijn nieuwe vriendje.

Na de voorstelling kun je lekker blijven picknicken in de grote tuin van Tante Tingeling.

De vrolijke en een beetje spannende voorstelling is geschikt voor kinderen van 4 tot 7 jaar.

Kijk voor meer informatie via de roze button gelijk op de site!

Tip: Schrijf je in voor onze nieuwsbrief!

Data:

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

poppentheater Tingeling

Tempelstraat 6

6641 KV Beuningen

Openingstijden 13, 14 en 15 juli en 17, 19 en 21 augustus
Prijs € 5,00 per persoon
Mail direct

Mail direct naar poppentheater Tingeling

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Gastons Verhalenclub

Samen lezen, fantaseren en nieuwe vrienden maken tijdens Gastons Verhalenclub in Bibliotheek Hatert.

Kids ’n Billies

Roots, rock-’n-roll en sfeer bij Kids ’n’ Billies in Nijmegen.

Keti Koti Festival

Keti Koti brengt Nijmegen samen in een dag vol vrijheid en verbinding.

Atelier op zondag: Maak een statement met collagekunst

Superleuke creatieve workshop bij Wereldlab.

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Vaderdag; 24x lieve verrassingen

Is papa de allerliefste van de hele wereld? Dan ben je vast in het geheim al verrassingen aan het bekokstoven met de kinderen. Toch nog wat extra inspiratie nodig? Verras papa op Vaderdag (21 juni) met één van deze lieve en originele verrassingen en cadeautjes.

4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen

Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!

6x leuke vakantiekampen

In deze blog alvast een voorproefje van een aantal toffe kampen! Fijne dagkampen of iets verder weg mét overnachting. Wat vind jouw kind fijner?

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief