
Tingeling en de Toverdrank
Kom in de herfstvakantie naar deze leuke kindervoorstelling in Poppentheater Tingeling in Beuningen! 4+
Poppentheater voorstelling – Tingeling en de toverdrank
Ploem de eekhoorn, is druk bezig met het verzamelen van eikels en noten. Als hij even niet goed oplet, steelt de boze heks zijn spullen. Zij heeft een hekel aan de dieren in het bos is en wil een toverdrank maken, waarmee ze die allemaal kan laten verdwijnen uit het bos. Maar daar wordt een stokje voor gestoken. Kabouter Tingeling probeert haar samen met de dieren tegen te houden en ook de hulp van de kinderen is nodig.
Workshop toverdrank maken
Bij het heksenfeestje mag je kind verkleed komen als heks of tovenaar. Geef je kind een leeg jampotje met deksel mee, want ze gaan een toverdrankje maken. Ook geschikt voor kinderfeestjes (check de mogelijkheden via de roze websitebutton).
Deze voorstelling is geschikt voor kinderen van 4 tot 8 jaar.
Tip: wel vooraf even reserveren per mail of telefoon.
Klik via de roze button gelijk door naar de site voor meer informatie!
Like onze Facebookpagina en blijf op de hoogte van al onze leuke tips voor ouders en kids!
Data:
- donderdag 16 oktober 2025
- vrijdag 17 oktober 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Poppentheater Tingeling
Openingstijden
23 en 24 oktober 14.00 uurPrijs
€ 6 p.p. (jampotje meenemen).Meer inspiratie


Het Herfstfestival | BillyBird Hemelrijk
Het familie-uitje van de Herfstvakantie bij BillyBird Hemelrijk!
Beleef een Romeinse herfstvakantie
Kinderen worden een echte Romeinenexpert deze herfstvakantie in Museum de Bastei!
Schemerlicht Festival
Beleef de tijd in licht en geluid tijdens dit audiovisuele kunstfestival in het Gofferpark!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke herfstvakantie-uitjes in en om Nijmegen
Yes, het is herfstvakantie. Dé vakantie waarbij er in onze regio echt zo te gek veel te beleven is voor gezinnen.
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!
Trick or treaten zonder stress! Met een súper toffe EXTRA TIP: 'Dubai' brownies! Bakken voor halloween en misschien wel de hele herfst lang!