Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Puux Coffee Caffee

Kom jij lekker lunchen of wat drinken bij Puux net buiten het centrum van Nijmegen?

Puux is een gezellige tentje waar je biologisch en fairtrade lekker wat kan drinken met een lekker gebakje erbij! Maar je kunt er ook schepijs eten en lekker wat eten tussen de middag

Tussen de middag hebben ze heel veel lekkere dingen voor papa en mama. Broodjes met sla, komkommer, tomaat, pitten, rode ui en wat erop. Dit kan kaas zijn, maar ook heel wat anders. Bijvoorbeeld zalm of carpaccio. Naast broodjes hebben ze salades en warme dingen.

Maar ook voor jou hebben ze genoeg! Wat dacht je van een lekkere tosti of van kroketten. Of misschien wil jij ook wel een broodje met wat erop? 

Handig voor papa en mama: je kunt bij Puux ook het eten laten bezorgen of het meenemen!

Kom je een keer een lekker broodje eten of wat drinken of een lekker ijsje?

Kijk voor meer informatie via de roze button gelijk op de site!

Kijk voor andere leuke activiteiten eens in onze Uitagenda!

Puux Coffee Caffee

Groenestraat 191

6531 HE Nijmegen

Openingstijden Kijk voor de openingstijden via de roze button gelijk op de site!
Prijs Kijk voor de actuele kosten via de roze button gelijk op de site!
Mail direct

Mail direct naar Puux Coffee Caffee

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Verras je vader met deze DIY cadeautjes

Maak Vaderdag extra speciaal met deze leuke en creatieve DIY-tips voor cadeautjes.

10x leuke musea in het Rijk van Nijmegen

Deze 10 bijzondere musea zijn zó leuk voor gezinnen! Ontdek deze culturele uitjes in de regio Nijmegen!

De Leemkuil en Brakkefort: twee speeltuinen voor eindeloos speelplezier in Nijmegen

Als je op zoek bent naar leuke en kindvriendelijke plekken om te genieten van een dagje spelen in Nijmegen, dan zijn Speeltuin De Leemkuil en Speeltuin Brakkefort twee speeltuinen die je echt bezocht moet hebben!

8x leuke vakantiekampen

In deze blog alvast een voorproefje van een aantal toffe kampen! Fijne dagkampen of iets verder weg mét overnachting. Wat vind jouw kind fijner?

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief