Scouting Sint Patrick
Beleef een wereld vol avontuur bij Scouting Sint Patrick, ook met een beperking.
De Blauwe Vogels van Scouting Sint Patrick is een groep voor jongens en meiden met een beperking in de leeftijd van 8 tot 25 jaar. Die zijn onderverdeeld in 2 subgroepen (Baloe & Ikki) ingedeeld op leeftijd/verstandelijk niveau.
Iedere subgroep draait zijn eigen activiteitenprogramma, echter is de opening en afsluiting van iedere club wel gezamenlijk. Waar bij de Baloe-groep zelfstandigheid stimuleren en echte scoutingvaardigheden opdoen centraal staat, gaan ze bij de Ikki-groep voornamelijk spelenderwijs- en structureel te werk.
De Blauwe Vogel groep speelt het welpenspel, wat zich afspeelt in de jungle. Samen met de figuren van Junglebook bleven de Blauwe Vogels allerlei avonturen. Zo leert Baloe je kokkerellen, weet Raksha veel over dierensporen, sluip je met Bagheera door het bos, houdt Mor van knutselen en daagt Kaa je graag uit voor sport & spelactiviteiten!
Deze avontuurlijke bijeenkomsten vinden 1x in de 2 weken plaats op zaterdagochtend. Ook blijven de Blauwe Vogels 2x per jaar in de blokhut overnachten. In januari vindt het installatieweekend plaats waar een nieuw lid officieel bij de Blauwe Vogels komt te horen. Ook wordt er een kamp georganiseerd.
Meer info vind je via de roze websitebutton!
Sint Patrick
Sint Patrickpad 5
5845 HW Sint Anthonis
Openingstijden
Om de zaterdagToon op kaart
Lijstjes voor Nijmegen
Toegankelijke inspiratie
Kom samen schaatsen!
Kinderen met een fysieke beperking kunnen bij 19 ijsbanen in Nederland samen schaatsen deze kerstvakantie
Heerlijke wintervakantie
In de midwinter vertraag je in de aangepaste vakantiehuizen van het Ronald McDonald Kinderfonds.
Toegankelijke events in januari
In januari staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Winterpret met deze leuke sneeuwspelletjes
Yes, sneeuw! Natuurlijk gaan we lekker sleeën en een sneeuwpop maken, maar je kunt nog veel meer leuks doen met sneeuw. Wij hebben 10 leuke spelletjes met sneeuw voor nog meer sneeuwpret op een rijtje gezet.
4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen
Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!
Geen slee in huis: 8 tips om er zelf een te maken!
Het gaat flink sneeuwen de komende dagen. Is het je het je niet gelukt om op tijd een slee in te slaan? Geen paniek. Met deze simpele trucjes glijden je kinderen straks gewoon zonder slee van die heuvel.