SOK Familiedag
Samen carnaval vieren tijdens de SOK Familiedag in Groesbeek.
Carnaval vier je samen, en dat voel je tijdens de SOK Familiedag in Groesbeek. Op 17 februari staat het Marktplein in het teken van muziek, gezelligheid en heel veel samen zijn.
Wat is er te doen tijdens de SOK Familiedag?
In de grote SOK-tent barst het feest los met een programma dat lekker doorloopt. Overdag draait alles om families: vrolijke carnavalsmuziek, een fijne sfeer en volop ruimte om samen te genieten. Je loopt makkelijk even naar de FOOD area voor iets lekkers.
✓ Echt samen carnaval vieren, voor alle leeftijden
✓ Overdekte locatie op het Marktplein in Groesbeek
✓ Middagprogramma speciaal gericht op gezinnen
Praktisch om te weten
De tent opent om 14.00 uur en het familieprogramma loopt tot 17.30 uur. Daarna gaat het feest verder met onder andere de Gruusbèkse Bombakkes en livemuziek. Voor de SOK Familiedag heb je een ticket nodig; vanaf 17.30 uur is de tent, indien er plek is, weer gratis toegankelijk. Kinderen onder de twaalf jaar komen gezellig mee, wel onder toezicht van een volwassene.
Klik door via de roze button en bekijk alle details en tickets voor de SOK Familiedag.
Tip: Ontdek meer leuke carnavals- en gezinsuitjes in onze uitagenda.
Data:
- dinsdag 17 februari 2026
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
S.O.K. Groesbeek
Dorpsplein 1
6562 AH Groesbeek
Openingstijden
17 februariToon op kaart
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen
Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!
14 tips om carnaval ook thuis te vieren
Ben je dol op carnaval en wil je ook graag thuis alvast in de carnavalsstemming komen? Dat komt goed uit! Wij hebben 14 tips voor een tof carnavalsfeestje thuis voor je op een rijtje gezet.