Feestje tussen het maïs
Vier je feestje tussen het maïs bij Speelboerderij-Maisdoolhof in Malden!
De weg vinden in een doolhof tussen het maïs? Skelteren, springen op een springkussen, spelen in het stro en nog veel meer? Het kan hier allemaal samen met je vriendjes en vriendinnetjes.
Tijdens je feestje kun je naast al deze leuke dingen ook zandschilderen. Vergeet hiervoor alleen niet te reserveren! Je kunt je feestje ook nog uitbreiden door middel van verschillende arrangementen.
Altijd leuk: jij als jarige krijgt een cadeautje!
Klik via de roze button gelijk door naar de site voor alle mogelijkheden en de verschillende activiteiten!
Kijk in onze categorie Kinderfeestjes voor nog meer leuke activiteiten!
Speelboerderij-Maisdoolhof Malden
Malden
Openingstijden
Voor de actuele openingstijden, klik door via de roze button naar de site!Prijs
Vanaf €4 euro per persoon.
Mail direct
Telefoonnummer
Lijstjes voor Nijmegen
Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Ontdek 8x leuke uitkijktorens in Nederland
In de meest gekke vormen en vooral súperhoog... Het is even een flinke klim omhoog, maar vanaf deze uitkijktorens in Nederland (waarvan twee in regio Nijmegen) heb je een prachtig uitzicht over het Nederlandse landschap. Vergeet niet je hoogtevrees thuis te laten!
4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen
Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!