Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Leemkuil

Kom jij spelen in de grootste buitenspeeltuin in Nijmegen? Mét het geheime Fort van Noviomagus!

Speeltuin De Leemkuil is een avontuurlijke speeltuin in het bos voor kinderen van alle leeftijden, maar in het bijzonder voor kinderen van groep 3 t/m 8 jaar. En wist je dat ze hier het geheime fort van Novio Magus hebben, een supergaaf educatief speelgebied in Romeinse stijl! Zo kunnen kinderen spelenderwijs de Romeinse geschiedenis leren kennen.

Naast heel veel uitdagende klim- en klautertoestellen, glijbanen en schommels, kan je rijden op skelters, spelen bij de zand/water plek of bij warmer weer lekker genieten van de waterspeelplaats. Ook kan je er springen op het toffe springkussen en voetballen. Voor ieder wat wils dus!

Neem je eigen picknickmand mee en zoek een plekje aan een van de vele picknicktafels. In de horecakiosk kan je ook van alles te eten en te drinken kopen.

Extra:
-Tegen een laag tarief kan je met het eigen Leemkuil-treintje mee over het hele speelterrein. Welk kind vindt dat nou niet leuk?
-Regelmatig zijn er leuke thema-activiteiten zoals de archeologiedagen of lasergamen.
-Je kunt hier ook een supertof verjaardagsfeestje vieren.

Klik voor meer informatie over speeltuin de Leemkuil en voor een promofilmpje van dit nieuwe toffe speelgebied door naar de site!

Neem ook eens een kijkje op ons overzicht met alle speeltuinen in en om Nijmegen.

Speeltuin de Leemkuil

Luciaweg 2

6523 NK Nijmegen

Openingstijden Klik voor openingstijden door naar de site.
Prijs Klik voor actuele tarieven via de roze button door naar de site.
Mail direct

Mail direct naar Speeltuin de Leemkuil

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Ontdek het Vrijheidsmuseum

Kijk deze zomervakantie je ogen uit met je familie bij het Vrijheidsmuseum in Groesbeek!

Bounce Valley Arnhem

Springen, rennen en lachen bij Bounce Valley in Velp bij Arnhem.

Naar de boerderij deze zomervakantie!

Op zoek naar een leuk en betaalbaar uitje deze zomer? Kom naar het boerenerf!

Supervoordelig met bus en regionale trein

Voordelig eropuit in de zomervakantie? Beter pak je de bus of trein met hoge kortingen!

Uitgelicht

Maritieme week in ’t Zuiderzeemuseum

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zwemmen, sporten en spelen bij recreatiegebied Berendonck

Bij warm zomerweer weet je wellicht de weg naar recreatiegebied Berendonck al te vinden. Wist je dat er naast zwemmen zoveel meer te beleven is voor het hele gezin bij dit prachtige recreatiegebied van Leisurelands? Wij delen onze favoriete tips met je!

Zomervakantie uitjes in en rondom Nijmegen

Vier de zomervakantie met deze leuke uitjes voor het hele gezin!

Muziekzomer Gelderland met kinderen

Ontdek samen hoe leuk klassieke muziek kan zijn! Tijdens Muziekzomer Gelderland genieten jullie van vrolijke familievoorstellingen en concerten door jong muzikaal talent. 

Pret op het water

Wat is er nou fijner dan met het mooie weer het water op te gaan? Van suppen en kanoën tot een bootje huren of zwemmen; in deze blog lees je de leukste tips voor op én in het water.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief