Speeltuin Kindervreugd
Kom jij een middagje spelen in Speeltuin Kindervreugd in Beuningen?
Neem al je vriendjes en vriendinnetjes mee en ga heerlijk spelen in deze leuke speeltuin! Zand, een schommel, klimtoestellen, ronddraaier en nog veel meer. Ze hebben het allemaal! Dat belooft een leuke middag te worden!
Papa en mama hebben ruimte genoeg om ook een middagje te genieten! En er zijn ook genoeg tafeltjes om gezellig met zijn allen lekker te eten!
Neem jij iedereen mee? Klik voor meer informatie en foto’s op de roze button.
Like onze Facebookpagina voor nog meer leuke activiteiten!
Speeltuin Kindervreugd
Houtduiflaan 2
6641 ZP Beuningen
Prijs
GratisToon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x zwemplekjes en strandjes in regio Nijmegen
Wat is er nu lekkerder dan een verfrissende duik op een warme dag? Wij hebben de leukste strandjes en zwemplekjes in Nijmegen en omgeving voor je op een rijtje gezet. Plonsen maar!
4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen
Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!
Pret op het water
Wat is er nou fijner dan met het mooie weer het water op te gaan? Van suppen en kanoën tot een bootje huren of zwemmen; in deze blog lees je de leukste tips voor op én in het water.