Speeltuin Kindervreugd
Kom jij een middagje spelen in Speeltuin Kindervreugd in Beuningen?
Neem al je vriendjes en vriendinnetjes mee en ga heerlijk spelen in deze leuke speeltuin! Zand, een schommel, klimtoestellen, ronddraaier en nog veel meer. Ze hebben het allemaal! Dat belooft een leuke middag te worden!
Papa en mama hebben ruimte genoeg om ook een middagje te genieten! En er zijn ook genoeg tafeltjes om gezellig met zijn allen lekker te eten!
Neem jij iedereen mee? Klik voor meer informatie en foto’s op de roze button.
Like onze Facebookpagina voor nog meer leuke activiteiten!
Speeltuin Kindervreugd
Houtduiflaan 2
6641 ZP Beuningen
Prijs
GratisToon op kaart
Meer inspiratie
Valkhof JONG in de herfstvakantie
Ontdek samen de Romeinen tijdens een familie-expeditie of maak je eigen amulet bij Valkhof Museum.
Triavium IJsbaan
Dol op schaatsen? Dan is Triavium ijsbaan in Nijmegen dé plek om je schaatskunsten te vertonen!
Herfstvakantie in Museum De Bastei
Fossielen ontdekken, speuren en bouwen! Vier de herfstvakantie bij Museum De Bastei in Nijmegen.Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x herfstvakantiepret in en om Nijmegen
De leukste herfstvakantie-uitjes voor gezinnen in en om Nijmegen.
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!
Sinterklaasfeest bij Pathé
De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!