Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Stoeigym

Kids van 3-5 jaar leef je uit in sportcentre Fudochi met deze leuke gymvariant!

Kinderen zitten boordevol energie en die energie moet een uitlaatklep hebben. Raak deze energie op een leuke en verantwoorde manier kwijt Stoeigym! De lessen vinden plaats op een judomat onder toezicht van deskundige begeleiding.

Maar wat is dat stoeigym nu eigenlijk? Zoals de naam al doet vermoeden wordt er gestoeid en zijn er gymnastiekoefeningen. Zo wordt je bewust gemaakt van het feit dat het niet vreemd is als een ander kind je bijvoorbeeld probeert om te duwen dat dat tevens een vorm van spelen kan zijn.

Aan de andere kant worden er ook veel gymnastiekvormen gebruikt om alle aspecten van bewegen aan bod te laten komen. Er wordt aan touwen getrokken, gesprongen, geklauterd, geklommen, met stootkussens gewerkt en meer!

Kijk voor alle informatie op de website van Sportcentre Fudochi! Klik door op de roze button.

Tip: Kijk eens bij de categorie Clubjes voor alle soorten sporten in Nijmegen!

Sportcentrum Fudochi

Tweede Oude Heselaan 183A

6542 VE Nijmegen

Openingstijden Kijk voor de actuele lestijden op de website!
Prijs €45,- voor 10 rittenkaart
Mail direct

Mail direct naar Sportcentrum Fudochi

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Nijmegen

Uitgelicht

Kinderherdenking 4 mei livestream in Madurodam

Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Koningsdag vieren in en om Nijmegen

Koningsdag in Nijmegen vieren met kinderen? Dat betekent langs kleedjes struinen of zelf op een kleedje spullen verkopen, spelletjes doen en vooral veel gezelligheid!

Novio Magica: een magisch dagje uit voor het hele gezin!

Ontdek het leuke kinderprogramma in Bibliotheek Mariënburg.

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Vier de meivakantie met deze leuke gezinsuitjes

Meivakantie! Wat zijn er weer superveel leuke activiteiten in en om Nijmegen! Van mooie films, theater en actieve uitjes binnen en buiten tot activiteiten in musea, forten en kastelen en nog heel veel meer. Lees gauw verder!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief