Zwembad Nijmegen-West
Kom jij ook lekker zwemmen? Met mooi weer buiten en anders gewoon binnen!
In Sportfondsenbad Nijmegen-West plons je binnen in een 50-meter wedstrijdbassin met een hoge en lage springplank of ga van de glijbaan in het recreatiebad met ook nog een wildwaterkreek en een bubbelbad.
Voor een hapje en een drankje kun je terecht in de horeca. Er zijn speciale zwemtijden voor gezinnen, volwassenen, (zwangere) vrouwen, baby/peuters en 50-plussers. Daarnaast biedt het zwembad voor kinderen vanaf drie maanden zwemles aan. Het ABC-zwemdiploma kun je behalen van vier jaar.
De buitenaccommodatie met verwarmd zwembad is geopend van 1 mei tot 1 september. Negen keer per jaar is er discozwemmen (tot 12 jaar) met verschillende thema’s. De zondag is bij uitstek geschikt om te komen zwemmen met het hele gezin!
Kijk voor meer informatie op de website via de roze button. In onze Uitagenda vind je de data van de zwemdisco’s! Ook leuk: vier je kinderfeestje in het zwembad!
Sportfondsenbad Nijmegen-West
Planetenstraat 65
6543 VW Nijmegen
Openingstijden
Zie de website.Zondag: 9:00 -12:00 uur gezinszwemmen
Prijs
Kom voordelig zwemmen met het hele gezin op de zondagmorgen: €17,50 voor 5 personen (incl. 1 volwassene)Toon op kaart
Lijstjes voor Nijmegen
Meer inspiratie
Triavium IJsbaan
Dol op schaatsen? Dan is Triavium ijsbaan in Nijmegen dé plek om je schaatskunsten te vertonen!
Tiergarten Kleve
Bezoek ook eens deze mooie dierentuin in Kleve in Duitsland, net over de grens bij Nijmegen.
NIEUW: speurtocht ‘Een koffer vol keuzes’
Ontdek samen de geschiedenis van de Tweede Wereldoorlog in het Vrijheidsmuseum.Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x DIY tips Pasen
Wil je alvast in de stemming komen voor Pasen? Met deze 7 DIY tips voor paasknutsels en paasrecepten gaan wij er een extra feestje van maken! We hebben ze hieronder voor je op een rijtje gezet!
4 heerlijke originele recepten voor Pasen
Bijna Pasen! En dat betekent natuurlijk genieten van een heerlijk zelf gemaakt paasontbijt of een gezellige paasbrunch. Samen aan tafel met je gezin en de tijd nemen voor al dat lekkers. Zoek je nog een leuk receptje dat je kunt maken voor het paasontbijt of kan je nog wel wat inspiratie gebruiken voor de paasbrunch?
Ontdek 8x leuke uitkijktorens in Nederland
In de meest gekke vormen en vooral súperhoog... Het is even een flinke klim omhoog, maar vanaf deze uitkijktorens in Nederland (waarvan twee in regio Nijmegen) heb je een prachtig uitzicht over het Nederlandse landschap. Vergeet niet je hoogtevrees thuis te laten!