Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwembad Nijmegen-West

Kom jij ook lekker zwemmen? Met mooi weer buiten en anders gewoon binnen!

In Sportfondsenbad Nijmegen-West plons je binnen in een 50-meter wedstrijdbassin met een hoge en lage springplank of ga van de glijbaan in het recreatiebad met ook nog een wildwaterkreek en een bubbelbad.

Voor een hapje en een drankje kun je terecht in de horeca. Er zijn speciale zwemtijden voor gezinnen, volwassenen, (zwangere) vrouwen, baby/peuters en 50-plussers. Daarnaast biedt het zwembad voor kinderen vanaf drie maanden zwemles aan. Het ABC-zwemdiploma kun je behalen van vier jaar.

De buitenaccommodatie met verwarmd zwembad is geopend van 1 mei tot 1 september. Negen keer per jaar is er discozwemmen (tot 12 jaar) met verschillende thema’s. De zondag is bij uitstek geschikt om te komen zwemmen met het hele gezin!

Kijk voor meer informatie op de website via de roze button. In onze Uitagenda vind je de data van de zwemdisco’s! Ook leuk: vier je kinderfeestje in het zwembad!

Sportfondsenbad Nijmegen-West

Planetenstraat 65

6543 VW Nijmegen

Openingstijden Zie de website.
Zondag: 9:00 -12:00 uur gezinszwemmen
Prijs Kom voordelig zwemmen met het hele gezin op de zondagmorgen: €17,50 voor 5 personen (incl. 1 volwassene)
Mail direct

Mail direct naar Sportfondsenbad Nijmegen-West

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Reis in de zomervakantie supervoordelig met bus en regionale trein

Extra vakantiepret met Ervaar het OV! Tot en met 31 augustus krijg je hoge korting op dagkaarten.

Ontdek Fort Pannerden

Spannend én verrassend, dat is Fort Pannerden! Superleuk uitje voor jong en oud!

Spelen en ontdekken op het Kindererf

Het Kindererf in het Nederlands Openluchtmuseum is vernieuwd! Echt een bezoek waard deze zomervakantie!

Planet Awesome

Karten, lasergamen, Glow in the Dark Golf, VR Escaperoom..het kan allemaal bij Planet Awesome!

Uitgelicht

Start voorverkoop Cinekid Festival

NIEUW: Marine van Nu

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

10x kinderfeestje overlevingstips

Je herkent het vast wel dat je ieder jaar van het kinderfeestje van je zoon of dochter weer een topfeestje wilt maken waarbij alle kinderen (inclusief die van jezelf) met een blij gezicht het feestje verlaten! Bekijk onze top 10 survivaltips!

Ontdek 8x leuke uitkijktorens in Nederland

In de meest gekke vormen en vooral súperhoog... Het is even een flinke klim omhoog, maar vanaf deze uitkijktorens in Nederland (waarvan twee in regio Nijmegen) heb je een prachtig uitzicht over het Nederlandse landschap. Vergeet niet je hoogtevrees thuis te laten!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief