CoderDojo 7+
Leer programmeren, websites bouwen, apps ontwikkelen en meer bij CoderDojo!
Ben je tussen de 7 en 17 jaar oud en vind je programmeren of apps ontwikkelen supercool? Dan is CoderDojo echt iets voor jou!
Naast het leren programmeren, ontmoet je andere kinderen en deel je waar je aan aan het werken bent. Ook maak je samen nieuwe dingen. Door anderen te helpen, leer je zelf het snelst. Anderen kunnen jou op hun beurt ook weer helpen. En hoe leuk is het ook om je eigen game te maken?
Elke maand is er een ander onderwerp dat in de spotlights staat.
Klik voor meer informatie en data via de roze button door naar de site!
Like onze Facebookpagina en blijf zo op de hoogte van alle leuke tips voor ouders en kids!
Stichting CoderDojo Nijmegen
Nijhoffstraat 5
6524 AT Nijmegen
Openingstijden
Klik voor actuele openingstijden door naar de site!Prijs
Gratis toegankelijkToon op kaart
Lijstjes voor Nijmegen
Blogs & inspiratie
Alle blogs
4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen
Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!
Ontdek, speel, knutsel, bouw én experimenteer in de bibliotheek!
Ga naar een bibliotheek bij je in de buurt voor de toffe ontdekactiviteiten van Hoe dan?! en de creatieve workshops van Kunst & Kids.
12x superleuke eierkoek traktaties
Op zoek naar ene originele eierkoek traktatie voor een kinderverjaardag? In een handomdraai tover je een eierkoek namelijk om in een toffe traktatie!