
Toneel bij de Verspiegeling
De Verspiegeling heeft een ruim aanbod toffe toneelcursussen en theatergroepen voor diverse leeftijden.
Stichting Kunst en Cultuurplein De Verspiegeling in Nijmegen West heeft voor kinderen en jongeren superleuke toneelcursussen, theatergroepen en dansexpressiecursus voor kinderen. Vanaf 4 jaar kun je al terecht voor een toneelcursus of dansexpressieles en vanaf 9 jaar kun je meedoen in een theatergroep; waarin je toewerkt naar een voorstelling. Zowel in sept als in feb kun je instromen in één van de cursussen.
Toneelcursussen
Toneelcursus 4-6 jaar – lekker spelen, verkleden en plezier maken
Toneelcursus 6-8jr – steeds weer iemand anders spelen
Toneelcursus 9-12jr – personage ontwikkelen & goede scenes maken
Theatergroepen voor kinderen
Kindertheatergroep ‘Tante Bets’ 9-12 jr -vermaak het publiek
Jeugdtheatergroep ‘Bruut’ 12-16 jr – aan de slag met een stuk
Dansexpressie voor kinderen
Bij dansexpressie druk je al dansend uit wat je beleeft. Je leert geen pasjes maar zoekt je eigen bewegingen en maakt zo je eigen dans. Je fantasie zal je meenemen door de aansprekende thema’s. Krijg je al de kriebels, geef je dan snel op.
Indiase dans voor kinderen
Heb je zin om lekker te swingen? Doe dan mee aan de cursus indiase dans voor kinderen van diverse leeftijden.
nb. Voor kinderen en jongeren tussen de 4-18 jaar waarvan de ouders een laag (minimum) inkomen hebben geeft Stichting Leergeld Nijmegen financiële ondersteuning bij deelname aan een cursus.
Tip: meld je aan voor een proefles!
Klik via de roze button gelijk door naar de site voor meer informatie over het totale cursusaanbod.
Kijk ook eens in onze Eropuit categorie voor de leukste uitstapjes met kinderen!
Stichting Kunst en Cultuurplein De Verspiegeling
Biezenstraat 79-1
6541 ZP Nijmegen
Openingstijden
Voor actuele lestijden en locaties klik via de roze button door naar de site!Prijs
Klik voor actuele tarieven door naar de site.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen
Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!
Ontdek 8x leuke uitkijktorens in Nederland
In de meest gekke vormen en vooral súperhoog... Het is even een flinke klim omhoog, maar vanaf deze uitkijktorens in Nederland (waarvan twee in regio Nijmegen) heb je een prachtig uitzicht over het Nederlandse landschap. Vergeet niet je hoogtevrees thuis te laten!
De Leemkuil en Brakkefort: twee speeltuinen voor eindeloos speelplezier in Nijmegen
Als je op zoek bent naar leuke en kindvriendelijke plekken om te genieten van een dagje spelen in Nijmegen, dan zijn Speeltuin De Leemkuil en Speeltuin Brakkefort twee speeltuinen die je echt bezocht moet hebben!