Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

The Dance Department

Hip Hop en Kids Dance danslessen voor iedereen vanaf 4 jaar in Beuningen!

Bij deze dansschool kun je kennis maken met de dansstijl ‘Hip Hop’. Dit is een dansstijl uit Amerika. Tijdens de lessen leer je verschillende choreografieën en basistechnieken zoals bouncen en popping. De lessen worden gegeven in verschillende groepen. Je kunt de cursus Hip Hop doen als je 8 jaar of ouder bent!

Voor kinderen vanaf 4 jaar is er de cursus ‘Kids Dance’. Hier leer je om te bewegen op muziek door middel van verschillende spelletjes, dansjes en thema’s. 

De lessen kennen een eigen opbouw binnen de verschillende groepen. Per seizoen leert elke groep meerdere dansjes in verschillende stijlen binnen de stijl Hip Hop. Elk seizoen wordt afgesloten met een show. Hier kun je aan iedereen laten zien wat je hebt geleerd!

Kom langs voor een vrijblijvende proefles en ontdek of Hip Hop iets voor jou is! Vergeet je niet in te schrijven voor de proefles op de website!

Klik voor de inschrijving en voor meer informatie door naar de website via de roze button!

Bekijk ook eens ons complete overzicht van dans- en theaterscholen!

The Dance Department

Kloosterstraat 8

6641 AZ Beuningen

Openingstijden Klik voor het volledige lesrooster door naar de website.
Prijs Klik door naar de website voor de actuele kosten!
Mail direct

Mail direct naar The Dance Department

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Nijmegen

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Toffe tips voor een dagje Gouda met kids

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

Zomervakantie uitjes in en rondom Nijmegen

Vier de zomervakantie met deze leuke uitjes voor het hele gezin!

Zwemmen, sporten en spelen bij recreatiegebied Berendonck

Bij warm zomerweer weet je wellicht de weg naar recreatiegebied Berendonck al te vinden. Wist je dat er naast zwemmen zoveel meer te beleven is voor het hele gezin bij dit prachtige recreatiegebied van Leisurelands? Wij delen onze favoriete tips met je!

Muziekzomer Gelderland met kinderen

Ontdek samen hoe leuk klassieke muziek kan zijn! Tijdens Muziekzomer Gelderland genieten jullie van vrolijke familievoorstellingen en concerten door jong muzikaal talent. 

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief