Rugbyclub The Wasps
Weten wat rugby is of heb je al ervaring? Kom langs bij Rugbyclub The Wasps! 6+
Wat is rugby
Het doel van het spel is de bal over de doellijn van de tegenstander te dragen en daar tegen de grond te drukken. Klinkt eenvoudig, maar er is meer; je komt alleen vooruit door samen te werken met je teamgenoten en de bal naar elkaar te ‘passen’.
De Nijmeegse Rugbyclub The Wasps is er voor iedereen. Wil jij komen trainen? Kom dan langs voor een proefles. Hoe gaat het in z’n werk? Neem je sportspullen, voetbalschoenen en stevig shirtje en broek mee en meld je bij een van de trainers. De jeugd traint op woensdag en vrijdag.
Klik door op de roze button naar de website voor meer informatie over de spelregels en de club, de lestijden en het promotie filmpje!
The Wasps
Staddijk 111
6537 TW Nijmegen
Openingstijden
Zie de websiteToon op kaart
Lijstjes voor Nijmegen
Blogs & inspiratie
Alle blogs
21 vrolijke tips voor het verslaan van je winterdip
Zit je midden in een winterdipje? Met deze vrolijke activiteiten gaan jullie vast en zeker lachend de donkere winterdagen door. Nu alleen nog wachten op die glimlach, schaterlach of slappe lach!
30 tips om Valentijnsdag te vieren met kinderen
Op 14 februari is het Valentijnsdag, de dag waarop we de liefde vieren! We hebben 30 toffe tips om Valentijnsdag te vieren met de kinderen met liefde voor je bedacht!
4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen
Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!