Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

TV Rapiditas Nijmegen

Wil je graag gaan (leren) tennissen? Kom dan tennissen bij deze leuke club in Nijmegen!

Wil je tennisles of gewoon gezellig een potje gaan tennissen? Het is allemaal mogelijk bij Rapiditas. Deze tennisvereniging heeft ruim 1000 leden. Op het park zijn 12 verlichte gravelbanen te vinden. Daarnaast is er nog een gezellig clubhuis en zijn er verschillende kleedkamers. 

De tennislessen zijn te volgen voor kinderen vanaf 4 jaar. Ook voor kinderen in een rolstoel kent deze vereniging gespecialiseerde tennislessen! Naast de tennislessen zijn er ook mogelijkheden om wedstrijden te gaan tennissen. 

Ben jij enthousiast geworden en wil je (leren) tennissen? Schrijf je dan nu in bij Rapiditas in Nijmegen. 

Klik voor meer informatie en het lidmaatschap via de roze button gelijk door naar de site!

Kijk ook eens in ons overzicht Clubjes voor nog meer inspiratie!

TV Rapiditas Nijmegen

D'almarasweg 24

6525 DW Nijmegen

Openingstijden Klik voor de actuele mogelijkheden en openingstijden via de roze button naar de site!
Prijs Klik voor de actuele kosten via de roze button gelijk door naar de site!
Mail direct

Mail direct naar TV Rapiditas Nijmegen

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

Leuke meivakantie uitjes in en om Nijmegen

Wat is er veel te beleven in onze mooie regio. We hebben leuke gezinsuitjes, tips voor Pasen en Koningsdag voor je op een rijtje gezet.

Bevrijdingsfestival in het Vrijheidsmuseum

Een feestelijke dag met leuke en leerzame activiteiten voor het hele gezin!

De Leemkuil en Brakkefort: twee speeltuinen voor eindeloos speelplezier in Nijmegen

Als je op zoek bent naar leuke en kindvriendelijke plekken om te genieten van een dagje spelen in Nijmegen, dan zijn Speeltuin De Leemkuil en Speeltuin Brakkefort twee speeltuinen die je echt bezocht moet hebben!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief