Van der Valk Hotel
In Van der Valk Hotel Nijmegen-Lent kun je met het hele gezin terecht in één van de mooie familiekamers!
Het Van der Valk Hotel Nijmegen-Lent ligt heel erg gunstig: dichtbij Nijmegen Centrum, het gebied rondom de Spiegelwaal en naast station Nijmegen-Lent. Een ideale locatie voor een nachtje weg met de kids!
Je kunt hier één van de ruime familiekamers reserveren. Deze zijn voorzien van een aparte kinderkamer met een stapelbed, een éénpersoonsbed, een speelhoek en eigen televisie én de ouderkamer.
In de gang tussen de ouderkamer en de kinderkamer zijn een apart toilet en badkamer met ligbad en regendouche. En heel fijn, er is onbeperkt gratis draadloos internet via glasvezelnetwerk beschikbaar.
Klik voor meer informatie over het hotel, de kamers en de beschikbaarheid via de roze button door naar de site!
Ben je benieuwd naar uitjes in de omgeving? Check onze uitagenda!
Van der Valk Hotel Nijmegen-Lent
Hertog Eduardplein 4
6663 AN Nijmegen
Toon op kaart
Lijstjes voor Nijmegen
Meer inspiratie
De Leemkuil
Kom jij spelen in de grootste buitenspeeltuin in Nijmegen? Mét het geheime Fort van Noviomagus!
Lasergamen bij FunSpace
Jarig? Kom dan lasergamen bij FunSpace in Nijmegen-Noord! Een superleuk en stoer kinderfeestje!
muZIEum 8+
Hoe is het om niets of weinig te zien? Ervaar en ontdek het in muZIEum!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Eropuit in het hemelvaart- en pinksterweekend
Er komen twee lekker lange weekenden aan en er is weer van alles te doen! We hebben een aantal superleuke tips voor je op een rijtje gezet.
6x leuke vakantiekampen
In deze blog alvast een voorproefje van een aantal toffe kampen! Fijne dagkampen of iets verder weg mét overnachting. Wat vind jouw kind fijner?
Pinksteren: 23 tips voor uit & thuis
Voor een lekker lang pinksterweekend met het gezin hebben we 23 toffe tips voor uit & thuis verzameld. Van fietstochtjes tot een avondpicknick en van fotoshoots tot een grappige Kahoot quiz. Geniet van een mooi lang weekend!