Yoga voor kinderen 4+
Bij Yoga-studio Susumna in Nijmegen is het vanaf september ook voor kinderen mogelijk yogales te volgen!
De kinder-yogalessen worden gegeven door Milia Corbeek. Zij is juf op een basisschool en heeft zich gespecialiseerd in kinderyoga. Ze zal met veel zorg, aandacht en op speelse wijze yoga in het leven van kinderen introduceren.
De lessen zijn voor kinderen van 4-12 jaar en zijn op woensdagmiddag van 16:30 – 17:30 uur..
Klik via de roze button gelijk door naar de site voor meer informatie!
Kijk ook eens in onze categorie kinderfeestjes!
Yoga-studio Susumna
Pieter Zeemanstraat 1A
6533 NZ Nijmegen
Openingstijden
Klik voor actuele lestijden en data door naar de site!Prijs
Klik voor actuele tarieven door naar de site!
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
10x kinderfeestje overlevingstips
Je herkent het vast wel dat je ieder jaar van het kinderfeestje van je zoon of dochter weer een topfeestje wilt maken waarbij alle kinderen (inclusief die van jezelf) met een blij gezicht het feestje verlaten! Bekijk onze top 10 survivaltips!
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!