
Zomervakantie bij BillyBird Hemelrijk
Kom naar BillyBird’s Zomerweken van 5 juli t/m 17 augustus!
Tijdens BillyBird’s Zomerweken is BillyBird Hemelrijk extra lang geopend tot 20:00u zodat je ook in de avond kan genieten van het mooie weer en onze attracties. Daarnaast gaat de Oervallei, welke zich in het entreegebied van Hemelrijk bevindt, open vanaf 09:00u in de ochtend i.p.v. 10:00 zodat je alvast rustig door de toegangscontrole kan.
Er is voor deze vroege vogels een koffie to go voor slechts 1,50. De kids kunnen tijdens het wachten alvast spelen in de Fosielenspeeltuin of goud zeven in het entreegebied. Om 10:00u openen dan de poorten naar de rest van het park waar je vanaf dan je favoriete plekje aan het strandbad kan uitzoeken!
Verder kun je tijdens BillyBird’s Zomerweken spelen in het hele park zoals je gewend bent, zijn er extra tijdsvakken voor het AquaFunPark die je vanaf 4,- kan boeken & geniet je van lekkere zomerse specials in de horeca.
Maar dat is nog niet alles, tijdens BillyBird’s Zomerweken kan BillyBird zelf natuurlijk niet ontbreken. Daarom zal Billy elke avond vanaf 19:30 aanwezig zijn om jullie uit te zwaaien.
Daarnaast is er het eerste en laatste weekend van de zomervakantie ons springkussenspektakel.
Via de roze button kom je op de website!
Data:
- zondag 10 augustus 2025
- woensdag 13 augustus 2025
- zondag 17 augustus 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Meer inspiratie


Kids-Zomerweken
In de zomervakantie zijn er op kasteel Hernen heel veel leuke extra activiteiten te doen! Kom jij ook?
Ontdek het Vrijheidsmuseum
Kijk deze zomervakantie je ogen uit met je familie bij het Vrijheidsmuseum in Groesbeek!
Zomer bij Pathé | Koel chillen!
Geniet in de airco van avonturen van de Smurfen, van Lilo & Stitch en meer populaire filmhelden!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomervakantie: leuke gezinsuitjes in en om Nijmegen
De deuren van de scholen zijn gesloten, het is zomervakantie! Even zes weken geen school en vrije tijd. Hebben jullie al plannen gemaakt voor de vrije weken? Wij hebben meer dan genoeg tips waar je uit kunt kiezen. Hieronder vind je alvast een greep uit het ruime aanbod aan toffe vakantie-uitjes.
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
Kidsfestijn watereditie bij boscafé De Zweef
Vier dit laatste weekend van de zomervakantie met superleuke activiteiten voor kinderen bij boscafé De Zweef!