Voetbaldagen
Kun jij geen genoeg krijgen van voetbal? Doe dan mee aan de voetbaldagen van Zportz in de vakanties!
Zportz biedt 1-, 2- of 3- daagse voetbaldagen aan op diverse locaties in en om Nijmegen. Wil jij tijdens je vakantie ook lekker bezig zijn met voetbal? Meld je dan aan voor een voetbaldag(en).
Wat ga je allemaal doen tijdens de voetbaldagen?
Er zijn o.a. clinics, penalty bokaal, panna toernooi, snelheidskanon, 6 of 10 kamp, een veld vol luxe opblaas voetbalspellen!!
De dagen zijn inclusief drinken en tussendoortjes (lunchpakketje wel zelf meenemen), voetbalshirt (bij 2- of 3-daagse), medaille, special gift, gouden schoen voor de Panna Koning (bij meerdaagse).
Klik voor meer informatie en aanmelden via de roze button gelijk door naar de site!
Kijk ook eens in onze categorie eropuit voor leuke uitstapjes met kids!
Zportz Voetbalschool
Openingstijden
Klik via de roze button door naar de site voor data van de verschillende voetbaldagen.Lijstjes voor Nijmegen
Meer inspiratie
Xapp Zomerkamp: podiumplezier voor kids!
Musicalkamp, Filmkamp of Theaterkamp? Kies maar! En beleef een onvergetelijk kamp.
Zeilcursus
Wil je leren zeilen? Dan is een zeilcursus van Bij Ceulemans een aanrader!
Sportkamp bij SimonSPORT!
Beleef een actief en onvergetelijk vakantiekamp bij SimonSPORT mét en zonder overnachting!Blogs & inspiratie
Alle blogs
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!
🌞 Zomervakantie! Met deze tips voor onze favoriete kinderboeken vliegen de weken voorbij.
Kidsproof Kinderfeest in speeltuin De Leemkuil
Kom je ook naar de 7e editie van het Kidsproof kinderfeest in speeltuin de Leemkuil op zondag 30 augustus? Mét leuke (gratis) activiteiten voor de kids!