De Meerval zwemles
Zwemmen is leuk! Ervaar het als baby of als beginner met je A-opleiding in Zwemparadijs De Meerval.
Baby-Peuter Zwemmen
Tijdens het Baby-Peuter zwemmen wordt uw kind optimaal voorbereid voor de zwemlessen. Samen genieten in het warme recreatiebad en eventueel zelf jouw kind watervrij maken! Vanaf 3 maanden tot 4 jaar.
ABC-diploma
Zwemlesen in De Meerval worden gegeven door vakkundige instructeurs. Kies uit 2x per week, 1x per week, 1x per week zaterdag. Ga je voor je A-opleiding, dan heb je ook nog de mogelijkheid van Easy Swim.
Sta je op de wachtlijst? Maak dan gebruik van de Introlessen. Lijkt jou privé-lessen fijner? Er zijn veel mogelijkheden bij Zwembad de Meerval! Kijk voor alle informatie op de website via de roze button!
Subtropisch Zwemparadijs De Meerval
Meerdreef 6
6602 HN Wijchen
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x herfstvakantiepret in en om Nijmegen
De leukste herfstvakantie-uitjes voor gezinnen in en om Nijmegen.
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!